Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elvezem ha elfenekelnek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvezem ha elfenekelnek?

Figyelt kérdés
Eddig nagyon felizgatott ha a fenekemre csaptak de mostnar valosaggal vagyok ra, hogy fenekeljenek el rendesen palcaval vagy szijjal sot kiprobaltam magamon fakanallal de ugy nem az igazi mert tudom iranyitani az erosseget. Az a kerdesem, higy hol lehetne ugymond" fenekelo "partnert talalni? Nem merem megkerni erre a fiu barataimat es felek ha kitudodna hulyenek neznenek.. szerintetek ez normalis?18L

2018. aug. 27. 18:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
29%

Szerintem ez troll.

A barátaiddal akarnád fenekeltetni magad? Oh pls...

Ha meg a barátot, szexpartnernek érted, akkor meg elég durva, hogy 18 évesen mindkét nemből több partnered is van.

Meg nem tudom most mi a helyzet, de mi középiskolában bizony olykor rácsaptunk a lányok fenekére.

De ez lényegtelen, mert mint mondtam elég troll szaga van a kérdésnek

2018. aug. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
67%
Én szívesen elfenekellek keményen. Csak írj rám. 19F
2018. aug. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Kedves 1-es!

Koszonom a semmitmondo szanalmas valaszod es az biztos, hogy az ilyen alaptalanul vadaskodo bal..... nem is engednem! Ha tudni akarod egy pasival fekudtem le egesz eletembe nem mintha lenne hozza kozod! Es a lenyeg az, ahogy mondtam a barataimat se kernem erre de meg ha kernem is nem tudom miert akadtal igy fent ezen, hisz sokan a barataival kefelnek, de persze az sokkal elfogadhatobb ugye? Na trollkodj massal. Udvozlet: egy valodi lany akit soha nem kaphatsz meg.

2018. aug. 27. 18:53
 4/12 anonim ***** válasza:
64%
Irj ram, megbeszeljuk. Tobb not is elfenekeltem mar, a legfiatalabb 16 volt, a legidosebb 32. Nadpalca, nadragszij, kornacs..lehet valogatni :)
2018. aug. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
51%

Vádaskodó???

Felállítottam 2 verziót amit ki lehet venni a szavaidból. Te írtad, hogy a barátaidat nem kérnéd meg. De ebben benne van, hogy felmerült benned. Ha nem merült volna fel, akkor nem említenéd meg.

Mellesleg ilyen patáliától még nem leszel hitelesebb számomra, szóval továbbra sem valódi a kérdés.

De ha igaz minden, akkor meg igen, ilyen szellemi szinten van egy 18 éves lány mint amit most a hisztidben vonultattál fel, úgy hogy nem is tudtad értelmezni a dolgokat. Ez pedig átfedésben van azzal, hogy 31 éves vagyok, az utolsó dolog amire vágynék az egy ilyen kis csitri. E mellett nem érdekel, hogy mennyire hangzik kamunak, de a havi fizetésem rá merném tenni, hogy jobban nézek ki fiúban mint te lányban. De azért én nem kaphatlak meg :D Meg ki kérte, hogy elfenekelhessen?:D

"Siess haza, vár a mama!"

2018. aug. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ha nem lennel ilyen kamu szagu meg kepet is kuldenek asszem akkor visszavennel mellesleg ha mar errol van szo, hogy teged nem erdekel akkor mi a fenet keresel itt es miert farasztottad magad, hogy elolvasd es irj es veszekedj egy 18 eves csitrivel? Csak irigy vagy, hogy lassan oreg leszel ezert csitrizel?:)))
2018. aug. 27. 19:22
 7/12 anonim ***** válasza:
51%
Kamu vagy!!
2018. aug. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
54%

"Ha nem lennel ilyen kamuszagu meg kepet is kuldenek"

Latszik a felfogasod eleg gyenge.

Te vagy a kamu kerdezo. Attol hogy te is ugyanazzal a szoval dobalozol, nem lesz ertelme.


Es leirta a valaszolo, h a budos eletnek sem kellesz, igy a szenny kepeidre se kivancsi senki. Attol hogy par random pali meg akart teged dugni meg nem fog mindenki a gusztustalan kepeidert konyorogni.

Na meg.. ilyen konnyuveru vagy, hogy kepet is siman kuldenel...


Hanyok.

2018. aug. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
En senkinek nem kuldok kepet nem vagyok konnyuveru, nem ismersz egyaltalan. Kerlek fogd vissza a hever erzelmeidet rad se kivancsi senki. En feltettem egy kerdest ha nem v temaba huzz el
2018. szept. 2. 14:15
 10/12 A kérdező kommentje:
*heves
2018. szept. 2. 14:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!