Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az normális ha nem élvezem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális ha nem élvezem a nyalast?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem vált ki belőlem semmit az egyszeru nyalas. A baratom nagyon igyekszik de nem tudom élvezni csak azt ha szívja vagy ha csak a csiklomra teszi a nyelvet nem akarom el mondani neki mert ő szereti csinálni órákig is de én van amikor csak azt varom hogy mikor unja már meg
2018. aug. 22. 16:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor csináltasd vele ott ahol jó.ha már küzd a szerencsétlen neked .Amúgy légy hálás neki.
2018. aug. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ne sumákolj! Mondd meg neki, hogy nem jó, nem élvezed.

Amúgy szerintem nem "normális" a jelenség. Én elég jól értem a "dolgomat", és mindenki nagyon élvezte eddig.

Egy kivétel volt... Neki nem volt csiklója.


Nem vicc! NEm csak én nem találtam meg, hanem ő sem, és nem is volt ott érzékeny. Megkérdeztem egy ilyen "webdokit", hogy lehetséges-e hogy hiányzik a csikló(vagy legalábbis annak "makkja") , és mondta hogy igen.

2018. aug. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szerintem csak egyszerűen nem igénylem vagy nem tudom de zavar
2018. aug. 22. 16:24
 4/7 anonim ***** válasza:

Természetesen az is elképzelhető, hogy rosszul csinálj a pasid. Csiklós maszturbálással el tudsz élvezni?

(2-es voltam)

2018. aug. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor azt is megkérdezhetted volna tőle, hogy van e olyan akinek nincs csikló általi orgazmusa, mert hogy ilyen is van. Kb. a teljes lakosság 5%-ra teszik, de persze ezt nem lehet pontosan lemérni
2018. aug. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Őszinteség. Ez a jó kapcsolat egyik alappillére.


Beszélj vele, de ne beszéld le róla teljesen. Inkább adj neki egy olyan esélyt ahol Te irányítasz. Ha semmiképpen sem élvezed, viszont Ő igen, szerintem engedd neki egy kis ideig (hiszen Őt ez izgatja), de aztán állítsd le.


Órákon keresztül olyat csinálni amiben nem leled örömöd, mikor a szex éppen a közös örömszerzésről szólna, szerintem butaság.

2018. aug. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Balf.sz benne ha nem èlvezed ennyi
2018. aug. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!