Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem tudom befejezni mert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom befejezni mert elvezem. Szerintetek normalis?

Figyelt kérdés
Barmikor barmilyen novel imadok sexrol beszelni es eljatszani a gondolattal fantaziaval milyen lenne egyutt leirva neki esetleg kolcsonos kepcserekkel tuzdelve. Van baratnom es nem fekudtem ossze massal de ezt a beszelgetosdit nem tudom befejezni

2017. jún. 22. 10:29
 1/9 anonim ***** válasza:

Kapcsolatba nem igazán fér bele az ilyesmi szerintem, legalábbis új kapcsolatba semmiképp..


Ha több éves kapcsolat, van kialakult bizalom akkor talán de még ott se igazán tolerálnám..

Ez nem olyan mint a maszturbálás..

2017. jún. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Bármennyire is hangsúlyozzák,hogy az ember monogám természet valójában inkább a rövid 4-5 éves kapcsolatokra van kitalálva.
2017. jún. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezt én sem tolerálnám egy kapcsolatban semmiképpen. Szerintem neked nem való kapcsolat, míg ezt be nem tudod fejezni végleg. Ha nagyon akarnád, képes lennél rá, de amíg nem, addig hiába... /L
2017. jún. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Normális,vagy nem,de én is tök ilyen vagyok.Aki nem ilyen,annak nem normális,aki ilyen annak az.Itt nálunk családi összejövetelkor is feljön iszogatás közben a szpás,nyalás,milyen ízű stb és jókat nevetgélünk egymás beszólásain,új poénjain.Ebben a rokonságban lévő nők is szeretnek részt venni és ez még izgató is.Akkor mikor az anyós is itt van nem nagyon lehet,csak mikor ő nem hallja,nincs jelen.Lenne még mit írnom erről,de az nem a kérdéshez tartozik már.Másik sztori és hosszú.51 F.
2017. jún. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
3. Annak ellenere hogy szerinted nem valo kapcsolat nekem 8 eve eggyutt vagyunk nagyon is koszonjuk jol.
2017. jún. 22. 11:09
 6/9 anonim ***** válasza:

Mi is több éve együtt vagyunk.

Beszélgetve csetelve ismertük meg egymást. Tudja rólam, higy szeretek erről beszélgetni cserélni. Elfogadja, hogy ilyen vagyok. Igyekszem persze kevesebbet, és nem akkor amikor vele vagyok. De néha sajnos vecsúszik egy egy űzenet...

2017. jún. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is szeretek nőkkel is beszélgetni!


Hány évesek vagytok?

2017. jún. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is kellemetlenül érzem magam emiatt mert nem szeretném megcsalni a barátomat de ez az egymás nézése a neten dolog bizonyos személyekkel eléggé vonzó. Vagyis jelenleg egy bizonyos személlyel, nem vagyok szerelmes nem szeretnék lefeküdni vele de nézni szeretnénk egymást.
2017. jún. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy 8 éve vagytok "eggyütt", de minek? Majd ha lesz valaki, akit igazán szeretsz, és kinő az agyad is, belátod majd, hogy minden anyagi, verbális, érzelmi, de akár csak időbeli erőfeszítés, ami nem a párod felé, nem a kapcsolatotok építésére, fenntartására irányul, az megcsalás.
2017. jún. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!