Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Geronazzo (pogácsaszájú)...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Geronazzo (pogácsaszájú) Mária művésznő. Van az a pénz, amiért bevállalnátok vele egy hasonló "produkciót", mint a filmjében? Hölgyek válaszára is kíváncsi lennék, vélemények?

Figyelt kérdés
2018. aug. 25. 09:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Simán. Amilyen felfújt szájú prostikkal voltam, mind jól orálozottt. Ilyen brutális szájakkal kíváncsi lennék mit tudna. Dugni max hátulról inkább de én kipróbálnám vele.

Bár belegondolva az a filmje is elég régi, lehet vagy 10 éves és akkor is öreg volt már. Nem tudom most hogy nézhet ki...

2018. aug. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pfej , az a nő sajnálatra méltó . Azt hinni hogy a múlt sérelmei kimaradt akciók azáltal pótolhatók hogy legót csinált magából és utána megspriccelte 15 kujon kamerák előtt és leégette magát akkor az klinikai eset ...
2018. aug. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én szoktam mindig mondani, hogy hagyjuk már ezt, hogy nincs az a pénz! De most ezt mondom.

Én olyan 2008-tól nem néztem tévét 7-8 éven keresztül. Hányingert kaptam már a televíziózástól előtte is, mert tényleg elképesztően alacsony a színvonal, de az utolsó csepp miatta volt. Délelőtti műsorban, amit gyerekek is láthatnak mutatta be bábukon, hogy miként is csinálta meg x mennyiségű FÉRFI(nagy betű, mert ember legyen a talpán aki képes felállítani rá). Elve hogy lehet napközben 18+ karika nélkül mutogatni, de hogy ráadásul erről beszéljen... Akkor mondtam, hogy ha itt tartunk, akkor én befejeztem

2018. aug. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!