Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mitöl lesz egy férfi a nő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitöl lesz egy férfi a nő számára vonzó? Mikor fogja a nő érdekelni a férfit?

Figyelt kérdés
2018. aug. 24. 18:32
 1/9 anonim ***** válasza:
82%

Kisugárzás,Magabiztosság,Apoltság,Igényesség!

24N

2018. aug. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
10%
1 Igen mindenki ezt akarja hallani. Most írd le az igazságot is! :D
2018. aug. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
29%

fehér bőrű kigyúrt állat


nem árt, ha emellé magabiztos, határozott, kedves

2018. aug. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Én barátnőm aztmondta az elején a seggemmel, és a kedvességemmel fogtam meg nagyon.
2018. aug. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%

A férfiaknál a magabiztosság tényleg a legfontosabb. Ezt nem értem miért kéne vitatni. Minden példa az életben is ezt mutatja. De kb. így néz ki a valóságban, minden álszentség nélkül:

magabiztosság>magasság>izmos, arányos külső=jóképű>vicces>kedves>intelligens

Persze kivételek mindig vannak, de általánosságban ez a sorrend. A külső tekintetéven direkt van egyenlőség jel, mert elégsz ép számban van az is akinek az arc nyom többet a latban és van akinek a test.

Férfiaknál pedig sokkal kevesebb az ilyen általános kritérium és sokkal változatosabb a külső igény is.

Nekem pl. sok minden fel tudja kelteni a figyelmem. Ha egy lány őszintén tud nevetni az én humoromon, az már alapból figyelemfelkeltő számomra. De alapból fontos egy lányban, hogy ne legyen savanyú. Az egyik legfontosabb. De annak ellenére, hogy gyűlölöm, hogy ha kiszolgálnak, viszont mégis valahogy ösztönösen jön, hogy egy gondoskodó és odaadó lány vonzani kezd(talán ösztönösen bennem van az utódgondozásra való hajlam miatt? Nem tudom, ez nem tudatos dolog). De van bennem egy ilyen atyáskodó akaratlan dolog is. Elsőre csak szimpla empátia, ami az elesett lányok iránt van, de nagyon hamar vonzalom lesz belőle. Van, hogy ez 20 perc leforgása alatt.

Külső tekintetében meg nagyon változó. De a mai divat nem tetszik. Ez főleg testi adottságokra értendő, hogy milyen lett a mai fiatalok ízlése zömében. De ami számomra is elméletben azt jelenti, hogy az igazán jó nő, az csak elméleti szinten van. A gyakorlatban ilyen külsővel rendelkező nő még soha nem fogott meg igazán. Az átlagosabb, "emberközelibb" lányok eddig valahogy sokkal nagyobb vonzalmat generáltak bennem. egy szép világos szem, pl. kék szemmel már le lehet venni a lábamról. Az a külső tekintetében nálam már félsiker. Ha mellé szép bőre van, akkor már a külső terén kezdhet magabiztos lenni:D Utána már csak a szája ne legyen ilyen Scarlett Johanson szintű ormótlan és elcsúszott hal szája, vagy ne legyen nagyon vékony és "éles" ajka se. Pl. sokan kiakadnak egy nagyobb orron, engem az nem zavar, sőt van amelyik kifejezetten tetszik is. Nem zavar a felesleg, sőt itt is legyen rajta fogni való. De ez a része sokadlagos az elején felsoroltakhoz képest.

2018. aug. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A magabiztosság,közvetlenség,férfias megjelenés.Az összkép számít nekem.A szeme, azt nézem elsőnek és igen a feneke :)némi +súly engem nem zavar.
2018. aug. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egeszseges magabiztossag az mindenkeppen fontos. Nincs kiabranditobb egy ontelt tuskonal vagy egy olyan csavonal, aki helyett nekem kell rendelni is, mert nem mer, vagy hozzam se mer szolni, a kezemet se meri megfogni a sokadik randin se.

Jo kiallas. A testbeszede legyen hatarozott, magabiztos. Legyen igenyes. Elso amit megnezek, hogy apoltak-e a fogai es tiszta-e a cipoje, illetve a kormei. Legyen laza, jo humoru, de kedves, tisztelettudo. Mukodjon a kemia, vonzzon a borenek a termeszetes illata. Volt mar, hogy csak ez az egy nem volt meg, es ezert nem jott ossze. Egyszeruen acsak hanyinger kerulgetett a bore alap szagatol, ami furdes utan is erzodik, csinalhatott barmit, nem mozdult meg bennem semmi.

Nekem spec a sotet haj (legjobb, ha gondor) es a sotet szem tetszik, de volt mar kek szemu parom is. A kulso elhanyagolhato, voltam mar egesz rossz adottsagokkal rendelkezo (mondjuk ki, csunya) fickoba is fulig szerelmes. Nem ezen mulik, en akkor a vilag legjobb pasijanak lattam kivulrol is a belso tulajdonsagai miatt.

2018. aug. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Sportolj! Meg vmi vagány ruha,ami azt sugalja h menő vagy:)

Sportkocsi is dob a vonzerőn!:D

2018. aug. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi a viharért olyan fontos a lányoknak a cipő? Azt nem értem, hogy a fiúkra mondják, hogy örökre gyerekek, csak férfi testbe vannak zárva:D Viszont a gyerekek összekoszolják magukat. Illetve a férfitól el is van várva, hogy merje össze merje piszkolni magát. Én szerintem az rosszabb, hát távág valaki valahol, aztán meg az első dolga piperkőc módjára, elkezdjen szépítkezni
2018. aug. 25. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!