Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Honnan tudom, ha egy pasi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom, ha egy pasi csak szexet akar?

Figyelt kérdés
2018. aug. 21. 13:01
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Minden pasi csak szexet akar.

A különbség, hogy milyen sokáig, hányszor és kivel. :D

2018. aug. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
39%
És a lányok összejönnének általánosságba véve egy fiúval úgy, hogy megbeszélten nem lenne szex? Ugyan úgy nem. A lányok is szexet akarnak. Ja, hogy azon felül még mást is? A fiúk is akarnak azon felül még mást is zömében.
2018. aug. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Érdekes, az én ismerőseim közt csak egy nem akarna mást, de gyakorlatban még sem így tesz. Ő csak menne lányról lányra, de nem teszi. Egy másik meg szeretne, de nem akar többet. Vágyna ő egy normális kapcsolatra, később családra és a tündérmesére, de nem hisz már benne a nők miatt, így csak szexkapcsolatokba megy bele. A többi nem ilyen és zömmel kapcsolatban is vannak, vagy házsok
2018. aug. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Ezt nem értem.

Én pl mikor megmondom hogy csak tartós szex kapcsolatot keresek lelép mindenki.

Az őszinteség nem biztos hogy kifizetodik.

F36

2018. aug. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Bence_ ***** válasza:

Normális pasi őszinte.

Kérdezd meg.

A masik, hogy magadra figyelj, akkor legyél vele ha neked jó!

Te is azért vagy vele mert neked valami jó abban a kapcsolatban.

A nő csábít, így igen, fontos az erotika.

Ha te vagy az a Nő akkor úgyis megfogtad, max ő még mást hisz. Bízz magadban a nőiességedben.

2018. aug. 22. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

14 csodálkozol ,hogy lelépnek??! Én nem...

A nők nem csak használati tárgyak akarnak lenni,életük végéig

2018. aug. 22. 08:29
 17/18 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Már bocsánat, de az utolsó kommentedre hadd reagáljak:

Egy nőnek talán nincs joga szexkapcsolatot fenntartani egy férfival? Mi az, hogy nem akarnak csak használati tárgyak lenni?

Arra nem gondoltál, hogy esetleg a nőknek is vannak ilyen vágyaik?

2018. aug. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Eddigi nem túl nagy tapasztalatom alapján a 15-ösnek adok igazat. Viszont arra nem számítottam, hogy ha a tervei közt csak szex szerepel ilyen-olyan okokból, akkor még szexre se fogok kelleni, ha elkezd irántam érezni többet.
2018. aug. 23. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!