Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti belemennétek szexkapcsolatb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti belemennétek szexkapcsolatba egy 18 éves fiúval?

Figyelt kérdés
Meglepően jó volt vele, és szimpatikus. 27N

2018. aug. 20. 20:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"Nem igazán érdekel a véleményed arról, hogy mit kéne keresnem :)"

+

"Ti belemennétek szexkapcsolatba egy 18 éves fiúval?"


akkor most döntsd már el, hogy érdekel e idegen emberek véleménye, vagy csak azért írtad ki, hogy piszkáld az embereket, esetleg 27 évesen be akarod csapni magad és csakis a pozitív megjegyzéseket látod?

2018. aug. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Az a válaszoló aztmondta, ideje lennem normális kapcsolatot keresni, arra írtam ezt, mivel semmi köze hozzá.
2018. aug. 21. 13:16
 13/14 anonim ***** válasza:

Igen, tudom, végig olvastam


de ha zavar, hogy megmondják a véleményüket, és olyan vagy, hogy "ne mondja meg senki, hogy mit tegyek", akkor miért írtál ki itt kérdés?

Vagy annyira nem vagy önálló felnőtt nő 27 évesen, hogy szűz kamasz srácok tanácsára szorulsz a gyakorin?

2018. aug. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

#13:

Nem azt kérdezte, hogy szerintünk milyen pasit kellene keresnie, hanem azt, hogy az itt lévő lányok/nők belemennének-e egy ilyenbe. Stick to the point.

2018. aug. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!