Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek ha barátnőm nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha barátnőm nem tesz meg nekem semmit?

Figyelt kérdés

Nemrég lettünk barátnőmmel 5 hónaposak. Ő 18 éves én meg 16. Mindketten szüzek vagyunk. A problémám hogy semmit nem enged az ágyban. Nem konkrét szexuális aktusra gondolok hanem egy sima pettinget se enged. Feldobtam neki hogy mi lenne ha együtt fürdenénk, hogy esetleg a gátlások dódjanak hisz úgyse láttuk még egymást meztelenül. De egyből nemet mondott. Gondolkodás nélkül. Ez kicsit felháborított. És belegondoltam ha ennyit nem enged akkor vajon meddig várat majd a szexszel? Én nekem nincs kedvem 1 évet váni rá. Sőt az igazat megvallva fél évet sem. De emellet nagyon szeretem csak hát kicsit elkeserít mert ez így nem komoly kapcsolat. Hanem kb egy általános iskolai diákszerelem. Nekem igenis fontos a szex.

Lehet mondani hogy ha szeretem várok rá és áldozatot hozok. De ha Ő szeret engem akkor Ő miért nem hoz áldozatot érte?

Kérlek segítsetek. Tanácstalan vagyok mi legyen. :(

a válaszokat előre is köszönöm!



2018. aug. 20. 19:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
55%

Tánccal zsongasd be.

[link]

[link]

2018. aug. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem túlságosan szégyenlős, én is az voltam, bár bennem nagyon tombolt a vágy, így 5 hónap után már simán pettingeltünk. Kérdezd meg tőle, hogy kíván-e téged? Ha azt mondja, hogy igen, akkor csak nagyon szégyenlős, ezt a gátlást kell óvatosan, lassan feloldanod benne. Először csak ruhán keresztül simogasd, sokat csókolózzatok, ébreszd fel benne a vágyat, hogy többet is akarjon. Ne támadd le, azzal csak az ellenkezőjét éred el.


L/20

2018. aug. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem szimplán nem kíván. Ha kívánna, azért félredobná a szégyenlőssége ellenére a ruháit.


Amúgy, nem szokta kifejteni miért nem akar szexelni?

2018. aug. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
48%
16 évesen én is elhajtottalak volna a p-csába. Van aki nem érett még 16 évesen, csak szeretne valakit maga mellé. Ha bírod türelemmel akkor nyugi, ha nem, akkor válatni kell.
2018. aug. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ő a 18 éves
2018. aug. 20. 20:13
 6/14 A kérdező kommentje:

nem szokta kifejteni :/

csak mondja hogy még nem aztán eltereli a témát

2018. aug. 20. 20:14
 7/14 anonim ***** válasza:
71%
16 éves szűzmonyú kangörcs Pistike vagy, akinek fontos szex. Aha oké. Soha sem tömtél még, de neked fontos.
2018. aug. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
93%

Ha a dugáshoz felnőttnek érzed magad, akkor érezd már ahhoz is, hogy leülj vele megbeszélni. Tudasd vele, hogy nem erőlteted a szexet és vársz amíg neki jó, mert fontos neked, de szeretnéd tudni az okát, hogy ennyire visszafogott. 18 évesen 5 hónap után már nem túl korai, ha az ember lánya tényleg vágyik rá. Határozottan kérdezz rá, mi a probléma, és ne hagyd, hogy témát váltson. Más nem tud válaszolni helyette. Semmiképp ne mondd neki, hogy ott hagynád emiatt, mert ha elkeseredettségében mégis lefekszik veled, akkor sem fog bízni benned, az pedig neked sem lesz jó.

N

2018. aug. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha semmit se tesz meg

És erről beszéltetek és akkor se

Akkor hagyd el

Kár erőltettni

24N

2018. aug. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
68%

A táncra nekem más javaslatom van:

https://www.youtube.com/watch?v=xYIUFEQeh3g

2018. aug. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!