Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti hogyan reagálnatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti hogyan reagálnatok ha a pasi rögtön a behatolás után elelvezne, fiúk ti jártatok már így?

Figyelt kérdés
2018. aug. 20. 13:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
80%
Amikor először voltunk párommal kettesben otthon, feküdtünk az ágyon, simogattuk egymást, izgattuk egymást, majd amikor belecsúsztatta a kezét az alsónadrágomba és megfogta a hímtagomat, ki kellett vennem a kezét mert majdem elmentel :D Mindez azért mert annyira kívántam :) Szóval simán benne van a pakliban hogy szex esetén azonnal durranás a vége. Az már csak a lányon függ hogy reagál rá. De ha normális akkor nyilván jól regalálja le. Pl párom ilyenkor mindig azt mondja hogy örül hogy még mindig ilyen hatással van rám :)
2018. aug. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
72%
Az első pár szex egyikén történt velünk hasonló. A barátom kb a 3. lökéssel elélvezett. Mondtam, hogy semmi gáz, aztán lett belőle egy 2. menet. 4,5 évig voltunk együtt.
2018. aug. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
56%

En srac vagyok, de tortent mar ilyen. Mar joideje egyutt voltam az akkori baratnommel, es egy honapig tavol voltam, igy mar ki voltunk ehezve:D Kb ket lokes utan keszvoltam, es igy nem ertette mivan, majd elnevettuk magunkat, es megkerdezte, hogy ugye meg van bennem kraft? Aztan masodszorra mar sikerult rendesen egy kis szunet utan:D


Nem beszeltunk tobbet rola, nem volt gaz csak vicces. Amugy meg nekem igy ketszer volt jo, ugyhogy nem bantam:D

2018. aug. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Volt már ilyen, nem voltam bunko mondtam majd a másodikat tovább bírja, és tovább bírta.
2018. aug. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Volt már ilyen velem, a csaj nagyon-nagyon jól nézett ki, és már kb 2 hónapja nem voltam nővel, és az első alkalom volt.

Több menet is volt azon az este, így nem maradt kielégitetlenül. Nem is panaszkodott az este végén, de amikor olyan gyorsan elmentem meglepődott, de bóknak vette.

2021. febr. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!