Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok nektek a szopás intimeb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek a szopás intimebb vagy a behatolás?

Figyelt kérdés

2018. aug. 6. 10:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Behatolás
2018. aug. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Számomra ugyan olyan intim mind a kettő. Ha már valakit orálisan kielégítek azzal le is fekszek. N
2018. aug. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Kicsivel intimebb a szopás

Mert csak a párkapcsolatban csináltam/csinálom

De amúgy adom a 2-es válaszát ha már orál van ott szex is lesz

24N

2018. aug. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szamomra nem. A szex minden fajtaja ugyanolyan intim szamomra.
2018. aug. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%

pasiként kérdeztem páromat én is, hogy számára melyik az intimebb, mégpedig azért, mert elmentünk Swingerbe (már akkor harmadjára) és akkor úgy voltunk, hogy ha találunk egy mindenki számára szimpatikus embert vagy párt, akkor belekezdünk valamibe, de semmi komoly, inkább csak simogatás és a többi, kis lépések.


Szóval mielőtt belevágtunk a lecsóba, azért én is kíváncsi voltam és természetesen a párom is azt válaszolta, hogy a szopás intimebb, a dugás lehet személytelen, de szopni csak azt szopod akit te le akarsz.


Rövidre fogva, találtunk egy másik párt, ők kezdeményeztek, mi nem mondtunk nemet, de lefektettük azt, hogy nincs dugás ami nem nagyon tetszett nekik, de mindegy. Elindultunk, volt nyalás minden oldalról, párom is kipróbálta milyen egy másik lánnyal stb., stb., és csak azt vettem hirtelen észre a nagy fülledt romantikában, hogy párom teljes egészében rácuppant a másik pasi farkára és imádta. Én meg csak nevettem. (dugás nem volt, pedig a pasi már jóformán könyörgött, de páromnak az túl intim volt)


Szóval ezzel így elvoltunk egy jó időt, míg kielégült mindenki, főleg mi (másik párnak nem sikerült nagyon, még egymással sem nagyon)


Később persze megkérdeztem, hogy akkor melyik is az intimebb :)


Kicsit elgondolkoztam rajta, és azért van egy része a dugásnak ami intimebb. Orálnál te kezdeményezel, te diktálod a tempót, a te akaratodból történik a dolog, addig csinálod amíg jólesik, csakis azt csinálsz ami jól esik. Élvezed, hogy örömöt okozhatsz és csakis akkor teszed ezt, ha neked is örömöt okoz az orál.

A behatolás kicsit más, az valamennyire mégis behódolás (talán kivéve a lovagló), befogadod a másik személyt és ő irányít, ő diktálja a tempót, ő feléd kerekedik, teljes egészében megnyílsz előtte és ő élvezkedik rajtad. Persze lehet sokkal nagyobb örömöt okoz számodra ez mint az orál, de ilyenkor átadod valamennyire a másik számára az irányítást és te csak passzív résztvevője vagy a dolognak, akármennyire is próbálsz aktív része lenni. A pasi magáévá tesz. És ez elég intim.

2018. aug. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%
Számomra egyik sem intim. A szex az szex. Az intimitás szavakkal, tapasztalatokkal alakul ki.
2018. aug. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Inkább a szex. Azért, mert akkor a férfi irányít és nekem "nincs beleszólásom".
2018. aug. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Williamspear ***** válasza:
15%

Hülye gyerektől, hülye kérdés!

Erre cibálod a bohócot?


Mindenfajta szexuális együttlét intim...

Ha elveszti az intimitását, akkor lemész az állatok szintjére!


(Elnézést kérek az állatoktól!)

2018. aug. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Majdnem egy szint, de ha választani kll akkor a behatolás, de ha valakivel olyan kapcsolatban vagyok hogy orálisan kielégíten akkor mehet magabaz aktus is.
2018. aug. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!