Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Első találkozás után ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első találkozás után ilyen viselkedés? 19/L

Figyelt kérdés
Egy régi ismerősömmel megbeszéltük hogy találkozunk, szexelünk mert egyikőnk se akar kapcsolatot. Viszont azóta folyamatosan beszélgetünk egész nap, mindent elmond nekem,szíveket ír, néha úgy becéz hogy drágám, életem stb.. Nekem ez nagyon fura mert régen kifejezetten rosszban voltunk, és ő nem az ilyen romantikus típus vagy hogy is mondjam...szerintetek azért csinálja ezt mert annyira bejöttem neki hogy komolyabbat is eltudna képzelni velem?
2018. aug. 18. 18:56
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%

köszi mindenkinek, nincs semmi gond a szerelmi életemmel, csak arra hívtam fel a figyelmet hogy semmi jó nem származik a dugásból, és úgy vettem észre az emberek 90%-nak gőze nincs mi a szeretkezés, aki azt egyszer megtapasztalja(ilyen hozzáállással soha életetekben nem fogjátok, ezt garantálom, mivel tény hogy az emberek fele soha nem tapasztalja meg) az többet gyermeteg játéknak tekinti a szexet.

Káros az van benne, hogy ha tetszik ha nem a világban minden jelentőséggel bír, attól hogy te bemagyarázod neked hogy az a p-na vagy f-sz nem jelentett semmit, attól még kimutathatóan benned maradt annak az embernek a genetikai lenyomata, vajon mitől van az hogy a született gyermekek 80%-val vele születik valami probléma, azoknál is akik elvileg teljesen egészségesek?

Vajon mitől lelki nyomorék a fél világ, miért nyomja minden médiafelület az arcunkba hogy dugjunk fűvel fával?

Ahelyett hogy okoskodással, sértődött gyerekes beszólogatásokkal terhelitek magatokat, érdemes lenne picit olvasottabbnak lenni, hallgatni a szüleitekre(bár az hogy ide jutott a mai fiatalság, nem csak a saját hibája, hanem aki felnevelte azé is).

2018. aug. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy bennem marad a genetikai lenyomata? :D
2018. aug. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
27%
Ezzel a genetikai lenyomatos marhasággal kb. az egész irományodat le is járattad.
2018. aug. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Bocsánat 😂
2018. aug. 18. 21:20
 15/18 anonim ***** válasza:
0%
Én próbáltam felhívni a figyelmet arra amivel a jelenlegi 30-as korosztály szenved, hogy mi is műveltük ezt és rengetegen képtelenek gyereket csinálni, vagy éppen betegen jön világra, el sem tudjátok még képzelni mennyi ember küszködik ezzel... onnan tudom, hogy szülészekkel dolgozok együtt. De kérdezzetek meg egy nőgyógyászt, vagy egy értelmesebb orvost... :)
2018. aug. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Szerintem olvassa Soma Facebookját. Ő írta, hogy egy nő vaginájában örökre benne marad egy férfi energiája, hacsak nem tisztítja ki onnan valami inka szeánsszal. xd
2018. aug. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Utáltad dr most szexeltek...tipikus unatkozó érzelem nélkül párosuló állatfaj
2018. aug. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Jaj istenem🤣 kicsik voltunk amikor utáltuk egymast.
2018. aug. 18. 22:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!