Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Milyen izgató sms-eket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen izgató sms-eket szoktatok írni a párotoknak?

Figyelt kérdés

Én még sose írtam ilyet, de nagyon szeretnék. Viszont eddig nem sikerült semmi olyat kitalálnom, amit leírva nem találtam vagy szánalmasnak, vagy viccesnek. Sajnos nem nagy az önbizalmam, így jó lenne valami kis segítség. Tudtok olyan szöveget írni példának, ami biztos sikert ért el? Persze nem akarom lecopyzni, csak jó lenne pár ilyet kiindulási támpontnak. Nagyon hálás lennék. :)

(Főleg a fogalmazás része érdekelne, mert azzal van bajom, hogy nekem nehéz ezt jól megfogalmazni)


2018. aug. 18. 15:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Titok
2018. aug. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1: Köszi a segítséget, igazán kedves vagy.
2018. aug. 18. 15:51
 3/8 anonim ***** válasza:
Pont ilyen témában olvasgattam tegnap a netet!😊 De az való igaz,hogy ezt más nem tudja úgy leírni vagy elmondani,mint Te! Hiszen Te tudod miket szoktatok olyan szituációban mondani és csinálni. Én is csak ösztönzésképp olvastam előtte utána de onnan semmit nem tudtam felhasználni,illetve nem is akartam. Csak annyit szeretnék még tanácsolni,hogy ha megírtad,nagy levegő és küldd el! Én is így csináltam mert nem voltam abszolút magabiztos az üzenet sikerességében,de milyen jól tettem!...😊 29/N
2018. aug. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, én is tudom, hogy a saját fogalmazásomban lesz igazán jó. A baj csak az, hogy sose láttam/olvastam még ilyet, így lövésem sincs, hogy milyennek képzeljem el...
2018. aug. 18. 15:58
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát akkor keress rá Google-ban hogy legyen képed erről. De nem kell ám azokat a sablonos dumákat lekövetni, legyen személyes. De biztosan jók a gondolataid, bátorság!😉
2018. aug. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem kell túlbonyolítani, én mindig azt írom le, amit érzek, csak egyszerűen. Pl. Kívánlak, magamban akarlak érezni, vágyom rád. Bár attól is függ, hogy számára mi az izgató, de szerintem ez bejön a pasiknak.
2018. aug. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

“Szivem ma a kedvencedet főtem”

Egyből felspanolódik és izgatott lesz hisz tudja hogy parkolásnál kicsit megpatkáztam,,,”

😂😂😂😂


24N

2018. aug. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én csak olyasmit hogy várlak, kívánlak, magamban akarlak érezni vagy ha olyan a hangulat akkor : ügye tudod ha haza értél mehet a második műszak 😏
2018. aug. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!