Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, milyen lányok jönnek be...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, milyen lányok jönnek be igazából?

Figyelt kérdés

Az érdekelné, hogy tényleg azok a lányok jönnek be, akiken egy dkg felesleg sincs,vagy esteleg azok akiken van mit fogni?Mert azt látom, hogy mutogatni jó a vékony lányokat, de valahogy egy húsosabbnál kötnek ki a végére.(Persze tudom, hogy mindenki más,csak érdekelnek a vélemények.És ezzel nem szeretnék senkit megbántani)

Válaszaitokat előre is nagyon szépen köszönöm.

18/L



2018. aug. 16. 13:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Vékony lányok jönnek be..
2018. aug. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Williamspear ***** válasza:

Egy nő szexuális kisugárzását nem a vékonysága vagy testessége határozza meg!😊


Sokkal inkább a személyisége!

Épp ezért én épp ugyanúgy szeretem a vekony nőket mint a testesebbeket!

(Van ezert egy felső határ...)


Ha már mindenképp csak az alkatra koncentrálunk akkor az arányosság sokkal inkább lényeges.

A pici B-s cici is pont ugyanolyan vonzó tud lenni mint a D-s! 🙃

2018. aug. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Normális.
2018. aug. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Létezik olyan pasi, akinek pont te vagy az esete.
2018. aug. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Az csak egyik fele a dolognak hogy nekem milyen lányjön be, hiába jönne be egy nem vékony lány ha azt monja rám az én 169 Cm-es magasságommal hogy mit akarok, jah, akkor semmit. Voltam olyan lánnyal és párkapcsolatban aki 155 magas és 70 Kg volt de nem volt lomha és sportolt de nem szólok én le senkit a vékonyakat sem hiszen vannak adottságai az embernek és hogy milyen a szex vagy a párkapcsolat az nem a súlyfeleslegtől függ. Fogadja el önmagát ez a fontos!
2018. aug. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!