Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, milyen lányok jönnek be...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, milyen lányok jönnek be igazából?

Figyelt kérdés

Az érdekelné, hogy tényleg azok a lányok jönnek be, akiken egy dkg felesleg sincs,vagy esteleg azok akiken van mit fogni?Mert azt látom, hogy mutogatni jó a vékony lányokat, de valahogy egy húsosabbnál kötnek ki a végére.(Persze tudom, hogy mindenki más,csak érdekelnek a vélemények.És ezzel nem szeretnék senkit megbántani)

Válaszaitokat előre is nagyon szépen köszönöm.

18/L



2018. aug. 16. 13:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút nem ezen fog múlni, hogy valaki megtetszik-e vagy sem. Ha valamit mégis kell mondani, leginkább az átlagos testalkatot preferálom. Nem azt a szinte már betegesen véznát, nem is az "egy deka felesleg sincs" alkatot, de nem is a 30+ BMI-s alkatot. Hanem azt az "arany középutat". Akinek egyáltalán nem baj, ha mondjuk van egy kis pocakja (nem, nem sörhas méretű :D), vagy szélesebb a csípője. De az se baj, ha "oszlop" alkat.

De igazából tényleg nem ez számít. Láttam én már minden alkatból gyönyörűt és rondát is.


Egyébként meg: értelmes, érzelmes ember soha nem azért fog valakivel összejönni, hogy mutogathassa. Ez annyira óvoda...

2018. aug. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%

Innentől:

[link]


Idáig:

[link]


Bármi jöhet.


Ez:

[link]


És ez:

[link]


Már túlzás.

2018. aug. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat.(Azt még megkérdezhetem hány évesek vagytok?
2018. aug. 16. 13:58
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg ilyen kutatás és szavazás volt már. Vizsgálták azt is, hogy adott látvány milyen reakciót vált ki a férfiakból, illetve, hogy akaratlanul is milyen lányok testére néznek a legtöbbet a férfiak. Ez azért érdekes, mert az utóbbi példánál más jött ki arány, mint amikor nyilatkoztak, hogy melyik tetszik a legjobban. Vagyis tudatosan válaszoltak sokan és nem azt ami ösztönből jött. De általánosságban kb így jön ki mindenhol:

curvy: 44%

Avarage: 28%

Thin: 18%

Muscular: 5%

Other: 5%


És ha csak egy hazai kis magazin általi felmérés lenne, azt lehetne mondani, hogy semmit nem mutat meg. De mint mondtam sokkal nagyobb méretű ezzel foglalkozó kutatások ezt mutatják. Egy átlagos férfinak az ösztönei a curvy fele húznak.

Azt se felejtsük el, hogy az is munkál a férfiakban, hogy nem akarják, hogy a nők rosszul érezzék magukat és azt higgyék csak ennyi számít, illetve nem akarják, hogy annyira ösztönlényeknek gondolják őket. Pedig a lányoknak is hasonló szint amit az ösztöneik súgnak.

Illetve a legjobb példa rá maga a magazinok. Nézzük meg mennyi modell és képes divat újságot vesznek a férfiak és ennyi férfimagazint! Nem kell Plaboyra gondolni, hanem olyat amiben csak bikiniben vannak a lányok. Meg kell nézni melyikben milyen típusú nők vannak. Előbbit egy férfi se veszi, utóbbit igen. A férfiakat a teltebb idomok és szélesebb csípő gerjeszti a leginkább. Most az itt lévő kislányos testet kedvelő férfiak ne kérjék ki maguknak, mert minden erre irányuló kérdésnél bizony igen nagy kisebbségben vannak. Ezt azért tudomásul kéne venni.

De most ne ez alapján ítélje meg magát senki, mert szerintem az hülyeség, hogy ilyenek mellett kötnek ki. Mindenki mellett kiköt valaki. Nem ennyi alapján döntenek a férfiak. Szóval felesleges ennyit ezzel foglalkozni.

A mellméret amúgy ugyan ez a téma, bár nyilván van átfedés a testalkattal. A férfiak mindig kérdezés alapján a C kosárra szavaznak a legtöbben. Mégis a D kosárra rántja oda a szemüket az agyuk egy pillanatra a legtöbbször, hiába van mellette több C kosaras nő. Egy érdekesség, hogy az éhes férfiak mindig vonzóbbnak találják a nagyobb melleket mint általában.

2018. aug. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Eszembe jutott, hogy a magam részéről nem is válaszoltam:D

Személy szerint én is a curvy a legvonzóbb. Bár ugye annak a kategóriának is van alsó és felső határa. E mellett azt mondanám, hogy a tényleg vékony és a tényleg molett nők nem tetszenek. A vékony lányok általában amik a legkevésbé tetszenek. Vagyis az átlagos testalkat ami még tetszik. De ezt nem csak úgy általánosságba mondom, hanem fel is tudok idézni sok példát, hogy nagyon tetszett vékony lány is és molett is. Szóval tényleg nem ezen múlik.

31f

2018. aug. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

ez kb olyan okfejtés, hogy te csakis egy Pumped Gabo szintű pasival vagy hajlandó járni, az alatt számodra nem léteznek pasik.


nézz már kicsit körbe az utcán! szerinted akik elmennek melletted mind modell alkat, nulla felesleggel? Magyarországon??? az egyik legelhízottabb nemzetnél? Ahol már minden második gyerek kövér???

2018. aug. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Azért ezt se higgyed már el. Nézd, én minden évben járom Budapesten egyik évben ovikat, másik évben bölcsiket. A töredékét látom ennek a minden második gyereknek. A felnőttek terén, meg menj ki az utcára! Ma már minden 6. fiatal csinálja a kondit és szedik a tömegnövelőket. Szerinted egy testsúly index mit mutat egy kigyúrt embernél? Azt, hogy túlsúlyos. Egyáltalán nem vagyunk úgy elhízva
2018. aug. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Inkább a belső értékek amik nálam dominálnak

Legyen hasonló mint én

Cinikus, humoros, művelt. Lehessen vele beszélgetni lehessen vele perverzkedni ne riadjon vissza pár pikánsabb üzenettől, ne akarjon mindenkinek megfelelni, legyen vagány és szókimondó, de emellett legyen vevő arra is hogy néha elég lenne csak úgy összebújni...

Ne akarjon gyökeresen megváltoztatni de legalább annyira figyeljen oda rám mint én őrá... És legyen ugyanannyira korrekt és hűséges mint amennyire én is az vagyok

2018. aug. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem sokmindenkinek sokféle jön be
2018. aug. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
nagyon vékony, vagány, tetkós vagy piercinges csaj, szőke, fekete hajjal, hmmmm
2018. aug. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!