Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Molettebb lányokkal tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Molettebb lányokkal tényleg jobb a szex vagy csak ezzel probálnak nyugtatni engem?

Figyelt kérdés
Pajzsmkrigy bajom van így sajna kissé meg vagyok hízva. Emiatt elég nehezen megy az ismerkedés és szex közben se tudok igazán ellazulni holott imádom szexelni. De mégis azon kattog az agyam h mivan ha unodrítónak találja stb. 21/L

2018. aug. 16. 00:55
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%

165cm 85kg vagyok most

De oda vannak a pasik ertem.:-)


Am anno 3 evig jartam edzeni speci az edzo altal osszeallitott dietaval ... Egy ev alatt fogytam vagy 4 kg :-D a kovetkezo evekben ugyan ez.

Osszessegeben 11kg ment le rolam igy. Ez volt az utolso probam h lefogyjak az "idealis tomegemre"

Kivizsgalas minden megvolt, minden ertekem tokeletes. Megsem tudtam 3 ev alatt leadni azt a 25kg ami rajtam volt.

Ok mindig is vastag voltam. A melleim olyan 6-7kg osszesen nagy a seggem is. En ilyen vagyok ez van.

De jol erzem magam benne es ezt latjak. Ez sok esetben vonzobb mint ha vekony vagy !

Tenni nem art az egeszseges eletert de ugy tedd ahogy a tested jelzi gondolja.

2018. aug. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!