Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik! Mit gondoltok az izmos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Mit gondoltok az izmos nőkről? Van akinek bejön?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor linkelhettek képet, hogy mennyire izmosak tetszenek. kort is irjatok légyszi

2018. aug. 15. 22:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Egyeltalán nem.

Edzhet, lehet formás, mondjuk egy Kis Virág nekem izmosságra határ eset, viszont szárazságra egyeltalán nem tetszik, egy 10 kiló elférne rajta.

2018. aug. 16. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
#4 Ne haragudj, de amit te linkeltél, köze nincs az izmoshoz xD
2018. aug. 16. 08:30
 13/18 anonim ***** válasza:

#1 vagyok, hát nem is tudom, milyen képet linkeljek, tulajdonképpen mindenféle bejön: az is, akit úgyis max .jpg formátumban látok, és soha az életben nem találkozok eggyel sem, nem hogy még járni velük, meg azok a hétköznapi lányok is, akik edzenek, úsznak, atletizálnak vagy bármi egyéb sportot űznek és látszik rajtuk, hogy van ott izom is.


Kérdező, te milyenekre gondolsz?

2018. aug. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
100%

[link]


nekem ez a szint is tetszik :)

27F

2018. aug. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Nekem kimondottan a gyengéim az izmos lányok !

Mondjuk a versenyforma testépítők már nem, az nem esztétikus szerintem, de elég izmosak is nagyon bejönnek, akiknek még nincs a sok szteroidtól elférfiasodva a vonásaik.

Pl: ilyen : [link]

2018. aug. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszenek az izmos Nők! Fitness, figure, physique, testépítő nők is. Lenyűgöz, milyen szépen meg formálják, kidolgozzák testüket!
2018. aug. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Nekem az ennyire izmos nők is tetszenek!

[link]

[link]

[link]

2018. aug. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 tib22 válasza:
ha jó formában van azzal semmi baj.. de ne vigye túlzásba a dolgot, mert amikor már kezd hasonlítani mondjuk egy szálkás faszihoz az már visszataszító (számomra). Egy nő legyen nőies és ne "izompacsirta"
2018. aug. 24. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!