Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! nektek bejön?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! nektek bejön?

Figyelt kérdés
Nektek bejön a nagyobb mell? Hozzá párosuló nagyobb bimbóval és bimbó udvarral? Én jobban szeretnék ink egy kisebb mellet ami szép kerek,formás,és nem lóg.

2018. aug. 11. 22:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem mindegy hogy mekkora a mell. Mindenki úgy jó ahogy van felesleges ezen rágódni. :)
2018. aug. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nekem eddig mindig a picik jutottak, de remélem lesz módom még nagyobbal is találkozni. Biztos az is jó lehet.
2018. aug. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

nekem a kis mell tetszik alapból. pontosabban azért az, mert a vékony kicsi nők és ahhoz meg az jár.


de. ez a nagy bimbó és a nagy udvar ez elég izgató. szóval látod ilyen furcsaságok is vannak. mondjuk a mell alakjától is függ. de amúgy az érzelmek meg minden felül írnak. szóval ne aggódj. ha még azokból is van akinek bejön ez, aki általában nem erre izgul, akkor meg azoknál akiknek ez a kedvenc pláne. ne tartson vissza semmi őrültségtől. most van nyár...

2018. aug. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
55%

Kép?

A leírás alapján bejön nagyon, igen. :)

2018. aug. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
96%
Nekem már sírhatnékom van az ilyen kérdésektől férfiként...
2018. aug. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

# 5

Akkor ne olvasd el,és ne szólj hozzá!!

2018. aug. 11. 23:51
 7/15 anonim ***** válasza:
Aha bejön
2018. aug. 12. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

sportos karbantartott testű felesleg nélküli csajokon ritka az ilyen.

de néha azért jó egy pár igazán nagy cici.

csak a hájas derék,hájas hát ami általában vele jár,az azért hosszabb távon nem az igazi.

2018. aug. 12. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

#8

Pff h neked mennyi gondod van,hájas derék,hát.. te biztos tökéletes vagy..

2018. aug. 12. 06:49
 10/15 anonim ***** válasza:

Lehet fura az ízlésem, de szeretem a nagy lógó melleket és a nagy bimbókat is. Egyszer volt hozzá szerencsém és isteni volt.

25f

2018. aug. 12. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!