Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok szerintetek kiből...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerintetek kiből lehet jobb szerető? A 20as kezdő lány, vagy a 35 feletti érettebb nő?

Figyelt kérdés
Középkorú férfinek.
2018. aug. 13. 09:16
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
Nem lány vagyok, de szerintem egyértelműen a 35 feletti érettebb nő jobb szeretőnek ;-)
2018. aug. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
35%
A fiatalabbat tanitgathatod,az idősebb már pontosan tudja mi kell neki..
2018. aug. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Lehet és csak lehet, hogy tudja mi kell neki, de nem hogy mi kell neked. Tanítgatás szót el kéne felejteni. Önjelölt professzorok vagytok? Le kéne szállni a magas lóról. Attól még, hogy eltelt 10 év és nem most kezdte az ember nem fog érteni minden emberhez. Én sem így állok hozzá, pedig elmúltam már 30. Bele se gondolok amúgy ilyenbe mikor megismerek egy lányt. Szóval én baromira letojom, hogy egy 20 éves lány és még szűz, vagy egy 35 éves nő az aki megtetszik. Bár ez nem teljesen igaz, mert ha tudnám, hogy szűz, akkor félnék kicsit tőle. Soha nem voltam még szűzzel és gyámoltalan lennék, hogy hogyan álljak hozzá. De az nem merülne fel egy másodpercre sem, hogy nem foglalkozom vele csak azért mert szűz. Majd együtt leküzdenénk a kezdeti nehézségeket, ha kiderülne, hogy az
2018. aug. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
31%
Szeretőnek egyértelműen a 35 feletti nő,én szóba sem állnék egy középkorú pasival 20 évesen.Hülye azért nem vagyok.
2018. aug. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
51%
Férfiként válaszolok, egyértelműen az érettebb, harminc körüli nő a jobb...
2018. aug. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%

Mindenképp az érettebb. Időssebb nő már tudja mi a szerepe egy szeretőnek,hol vannak a határok. Esetleg ha szükséges,még diszkrét is.

Egy 20as lányka még könnyen szerelembe esik,nem tudja hol a határ. Meghát még túl sokat csacsoghat is barátnőknek stb.

2018. aug. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szeretőnek mindenképpen a 30-as nő, mivel tudományosan is bizonyított tény, hogy a nők 30-as éveikben a legaktívabbak szexuálisan.

Viszont a 20-as korosztályt én azért nem tartanám "kezdőnek", legfeljebb "kevesebb a rutin", arról nem is beszélve, hogy a nők huszonévesen a legszebbek szerintem. Szóval nekik is megvan a maguk előnye.

(30-as nő vagyok)

2018. aug. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Abszolút nem életkor függő.

A 20-as kezdő lánynak is lehet olyan jó ösztönös érzéke a szexhez, hogy csak úgy nyöszörögsz az élvezestől.

A 35 feletti érett nő is lehet egy fadarab, lusta, kevés tapasztattal rendelkező valaki, akivel meg dögunalom a szex.

2018. aug. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ennyi infóból kiindulva azt mondanám a 35.


a 20 éves valszeg csak tombolni akar és nagyolni, megmutatni, hogy ő már nem kislány, de ha tényleges szerető kell és nem sugardaddy akarsz lenni vagy hasonló, akkor 35

2018. aug. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A bevállalósabból... Amúgy ha nekem kéne akkor fiatalt akarnék mert olyan szeretőm még nem volt.

35F

2018. aug. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!