Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Mi a normális menete mostanában az első együttlétnek?
Nem a szüzesség elvesztése, hanem a randitól a szexig rész nem világos.
Honnan lehet tudni, hogy mikortól komolyodnak a szándékok, mennyi idő után esedékes kezdeményezni, mennyire nyíltan kell ezt közölni, mit lehet szóban megbeszélni (vagy az illúzióromboló?), mi ez az állandó szőrös-nem szőrös téma, mennyire természetes az orál, anál és ez közben derül ki, vagy előtte meg kell kétdezni a másiktól? Van valami szexetikett amiről illene tudni? Azon túl, hogy tiszta, ápolt, mert az alap.
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
Ne aggódj, minden úgy történik majd, ahogy ti ketten alakítjátok.
Ha komoly kapcsolatot keresel, és megtalálod ehhez megfelelő partnert, akkor akár együtt is elmehettek egészségügyi vizsgálatra, hogy kiderüljön, egyikőtök sem nemi beteg. Első randin azért nem kell ezt előhozni feltétlenül, de minden szóba kerül majd idővel.
Igen, vannak pasik, akik szőrtelenítenek, vannak, akik nem. Ez szokás kérdése, ahhoz, hogy megtudd, ő hogy szokta, így vagy úgy ki kell derítened :)
Az anál egyáltalán nem "alap", sőt, szerintem ez a fogalom kikristályosodottan nem is létezik - mert mindenkinek más az alap. Egyénfüggő. Ha nem vágysz rá, nem kell belemenned semmibe.
Utolsó voltam.
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz1.png)
Amikor válaszoltam, azt hittem, egy 12 éves fiúcska kérdését olvasom.
Így más, de amit írtam (#5), az maradéktalanul igaz.
A bizalomnak nagy szerepe van a kapcsolatban, és ebbe nem csak az tartozik bele, hogy megbízol abban, hogy a partnered nem promiszkuózus, nem nemibeteg, de az is, hogy ő elfogadja, ha neked van ilyen félelmed, és elmentek a szakorvoshoz. Az együttlétnek a behatoláson kívüli formái részben megegyezéstől, de inkább az izgalom fokától függnek. És igen, talán valamelyest illúzióromboló, de lehet akár izgató is erről előzetesen beszélni.
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz1.png)
Még valami(k).
Ha a partnered korban hozzád illő, akkor a szex sem lesz más, mint amire emlékszel. Azonosan szocializálódtatok. Az orálra vonatkozó részét nem igazán értem a kérdésednek, az teljesen általános és elfogadott volt már 50 éve is, az anális szexről pedig sokkal többet lehet olvasni, mint amennyire gyakorlat. A nők túlnyomó többsége elutasítja. és a férfiak közül is kevesebben igénylik, mint gondolod. Mindez azonban menet közben kialakul. A borotvált nemiszervek szerintem inkább a fiataloknak állnak jól, van az a kor, ami után már nem fontos. Persze mit sem tudok arról, milyen vagy, sok negyvenes nő nagyon fiatalos, akár jól is állhat. De megint, egy ötven körüli férfi számára ez nem fontos. Ha mégis, majd megbeszélitek, és változtathattok.
Abból indulj ki, hogy eleinte minden úgy a legjobb, ahogyan van. Az első alkalmak izgalma mindent felülír. És az érzelmek is. A szenvedély mindent megszépít.
Ilyen új vagy inkább a számomra nem megszokott helyzetekben legtöbbször problémás vagyok más területen is, én is érzem, hogy furcsa kérdések, de mégis foglalkoztatnak, úgyhogy köszönöm a megnyugtató válaszokat.
Az orál esetében inkább arra vonatkozott a kérdés, hogy mennyire szokták azt úgy kezelni mint amihez már szükséges egy hosszabb ismeretség, vagy legtöbbször már az is az előjáték része. De biztos ez is olyan ami úgyis kiderül közben. A szőrtelenítés is olyan, hogy megszoktam egy formát és nem változtattam rajta, fiatalon sem szerettem a teljesen szőrtelent, de itt már többször olvastam, hogy kifejezetten zavarja a férfiak egy részét akkor is ha rendezett a terület. Borotvált férfit meg még soha nem láttam, nem zavarna, csak ez is eléggé újnak számított. Problémás vagyok, nem ennyire nem bízok másban, vagy nem azt gondolom, hogy állandóan váltogatta a partnereit a másik fél, hanem tényleg ennyire félek a betegségektől. Lehet túlzottan is, de ezzel mégsem szeretnék megbántani senkit. Az óvszert sem kifejezetten szeretem és nem is mindenre alkalmas az sem. Sok a baj velem. :) De jó lenne ha elsőre ez nem venné el mások kedvét az egésztől, mert idővel azért már nem ilyen vagyok, csak az elején.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!