Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, kiábrándító ha picit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, kiábrándító ha picit öklendezik a lány?

Figyelt kérdés
Úgy értem orálnál, miközben lenyeli.
2018. aug. 11. 16:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
63%
Akk a facnak nyeli le? Gondolom mert ennyit is er nokent, h teszi amit valami proli pista mond neki....:D
2018. aug. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
34%
Hát végülis érthető.meg kell szokni gondolom.De nem kiábrándító azért.felfogás kérdése
2018. aug. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell olyat csinálnia amitől öklendezik.
2018. aug. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Úgyhogy ha csak öklendezve megy akkor inkább ne csinálja.
2018. aug. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem azzal van gond, hogy kiábrándítana, mivel könnyen történhet ilyen az orálnál, hogy épp úgy kapja be valaki, hogy az egy amolyan egyszeri öklendezést vált ki. A lenyeléshez meg annyit, hogy inkább köpd ki egy zsebkendőbe, minthogy ilyen kellemetlen dolgot váltson ki.
2018. aug. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
55%
Rosszul esne, hogy olyat akarna csinálni, ami undort vált ki belőle. Elgondolkoznék rajta, hogy mi a baj a kapcsolatunkkal, hogy nem árulta el, hogy ez utálja?
2018. aug. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Az! Ezért nem kell erőltetni, ami nem megy!
2018. aug. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Legalább megpróbáltad
2018. aug. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én a másik oldalról tudok hozzá szólni. Nem akkor szoktam öklendezni mikor le nyelem hanem néha akkor amikor csinálom. Nem is azért mert undorítónak tartom egyszerűen csak így jön ki. Azt nem tudom hogy kiábrándító-e
2018. aug. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Megbeszélném vele, ha nem szereti ne csinálja. Nem ér az egész annyit.
2018. aug. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!