Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, mi a kevésbé kiábrándító...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mi a kevésbé kiábrándító nektek? Amikor a lány tisztasági betétet használ, vagy amikor látszik a nyom a bugyin mikor leveszi?

Figyelt kérdés
Nem a menstruációról beszélek , hanem a normál folyásról.

2018. febr. 23. 19:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%

Nekem nagyon is izgató, h látom h kicsit “piszkos”- a bugyi a nuni vonslában.

Nem undorodom a betéttől sem, de arra van a bugyi kitalálva, h a pisit, izzadságot, nuninedveket az fogja fel. Felesleges a betét, úgyis egy nap után tiszta bugyit húz a lány, nem?

2018. febr. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Persze számít kiről van szó. "Lány" nem személy,
2018. febr. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%
Nekem egyik sem kiábrándító, mert én mocskosan szeretem.
2018. febr. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Mivel teljesen normális és természetes dologról van szó így egyik sem kiábrándító. 34F
2018. febr. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
22%

Mindkettő kiábrándító, végtelenül.


Normális lány szex előtt nunit mos és tiszta muffal megy szexelni. Ha suli vagy munka után van, akkor kiszalad pisilni és gyors alvázmosás, bugyit nem húzza vissza. Ha mégis, akkor a bugyit nem mutogatja a srácnak.

2018. febr. 24. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Lány vagyok, szerintem egy potens férfinek egyik sem kiábrándító, sőt.

Akinek ilyes problémái vannak, az nem magabiztos a merevedésében és próbálja úgy megrendezni magának a körülményeket, amiben biztosabban érzi, hogy nem fog felsülni. És ha a nő mégis máshogy adja magát, akkor rá haragszik, követelőző lesz, hogy de így csináld, úgy csináld, ez nem jó, az nem jó.

2018. febr. 25. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
15%
Hitegesd magad utolsó, én elmondtam mi van. Az van, hogy az ilyen dolgok nem tartoznak a férfiakra. A fehérfolyás sem, a betét meg pláne nem. Nem értem, hogy lehet ennyi igénytelen ember ezen az oldalon.
2018. febr. 25. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nincs is annál izgatóbb mikor lehúzod a bugyid és ott van benne a finom pecsét. Megszáradva farokállító szaga van a bugyinak! :P
2018. febr. 25. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Féknyomcsíkos bugyi? Na az az igazi! "Nefüggyéle!" Na meg az illatok! Ha már arra készülsz hogy megdugnak mosd már meg az alvázad, meg ne egy hete hordott bugyi legyen rejtad! Akkor már a betét!
2018. febr. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

7: a hüvelyváladék egyik funkciója, hogy a hímvessző csússzon. És minél jobban kíván egy nő egy férfit, annálk több van belőle. Nem tartozik ez a férfira, aki szexel a nővel? LOL

Te hüvelyváladék megléte nélkül akarnál szerelmeskedni?

Lehetetlent képzelsz el magadnak.

Olyan, mintha egy nő azt mondaná, a merevedés nem tatozik a nőkre.

2018. febr. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!