Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tudnátok kezdeni két...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnátok kezdeni két ilyen szexi férfival?

Figyelt kérdés
[link]

2018. aug. 11. 16:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Mondhatnék róluk jókat... de ebből a ronda szakállaskodásból már nagyon elegem van!
2018. aug. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Akkor menj sz*pd le a fszukat kérdező :DDDDD


Már ne haragudj, oké, hogy sok itt az irigy ember, nem is tudom mit vártál a válaszadóktól....De azért ahogy te nyalod a pcsáját ennek a két modellnek, azért az sem semmi :D Nem minden a külsőről szól ám....Te magasabb rendű leveli béka:DDD

2018. aug. 14. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
12-es. Pedig a mai világ igenis a külsőről szól, senkit nem érdekel ez a belső hablaty szöveg. Szerinted miért van neki több mint 6.5 millió követője az Instagramon? Mert jól néz ki, szép helyeken jár, márkás ruhákat hord, stb., ez mind a külsőről szól, és ez már elég. Olvastad, hogy milyen hozzászólásokat kap? Szerinted, ha például Quasimodo csinálná ugyanezt, akkor lenne több mint 6.5 millió követője? El kell fogadnod, hogy ilyen világot élünk, ha pedig nem vagy megelégedve magaddal, ezért jössz a belső szöveggel, akkor van lehetőség különböző műtétekre.
2018. aug. 14. 12:05
 14/14 anonim ***** válasza:
Jól néznek.Sőt túl jól szebbek mint én(fogak,haj,bőr)még kisebbrendűségi érzésem lenne.Nekem a kevésbé tökéletes férfiak jönnek be.
2018. aug. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!