Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van okom félni a maszturbálástól?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom félni a maszturbálástól?

Figyelt kérdés
Szoktam, kézzel. Viszont - és kérlek, ne nézzetek hülyének - de félek zuhanyrózsával, vagy esetleg segédeszközzel, mert hallottam, hogy utána a pasi már nem jelent akkora élvezetet. Szűz vagyok egyébként és 18.

2018. aug. 6. 20:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem kell félned, pasival pedig egészen más lesz majd. :) 22/L
2018. aug. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A zuhanyrózsa, vagy a rezgő vibri túl gyakori használata tényleg okozhat egyfajta "függőséget", mert azt az érzést már nehéz fokozni, de sima dildót nyugodtan használhatsz. :)
2018. aug. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én meg pont azt gondolom, hogy amikor majd fiúval leszel, annyira fel leszel fűtve szexuálisan, hogy pont az nem fog érdekelni, milyen volt neked az intim játékoddal vagy zuhannyal. A másik része pedig a dolognak az, hogy legjobban te tudod, mi esik jól neked - a pasidnak pedig fel kell majd fedeznie a testedet. De együtt lesztek, lesz időtök bőven, csak kérdés, hogy rászánjátok-e majd az időt erre, vagy azonnal a tökéleteset várjátok egymástól.
2018. aug. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ez csak akkor következhet be ha inkább maszturbál mindig mint h szexelj

Vagy ha túlzásba viszed

Lehet h a pasi nem tudja be izzítani a pöcköd

Ha 2-3 évig minden nap 10x csinálod akkor kiégsz és egy ló se tudna kielégíteni

2018. aug. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem kell felned....ugyanakkora elevezet lesz a pasi
2018. aug. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

"hogy utána a pasi már nem jelent akkora élvezetet"

Nem kell aggódnod, a pasi ettől függetlenül három perc alatt elélvez aztán majd megoldod magadnak ahogy jól esik.

2018. aug. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, mindenki mást ír, úgyhogy nem tudom, mit higyjek. :D

#2-es tudom, hogy a dildo nem okoz ilyen “függőséget”, de azt még nem akarom kipróbálni, amíg szűz vagyok. Segédeszköz alatt csiklóizgatót gondoltam például, de ugye az rezeg.

Szerintem marad a kezem, aztán a pasim majd jól jár velem, hogy kiéhezett leszek.

2018. aug. 6. 21:37
 8/10 anonim ***** válasza:
17%

Igen!

Isten lesújt majd rád szörnyű haragjával és kilapit, mint egy palacsintát! Velem is ezt tette... de már elmúlt.

2018. aug. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
#8 látom nem sikerült felfogni a kérdést.
2018. aug. 6. 21:48
 10/10 anonim ***** válasza:
24%
Van okod el fog kapni a maszti manó és egész nap ripostot meg lokalt kell majd olvasnod
2018. aug. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!