Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kezdjék felni vagy ez csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdjék felni vagy ez csak valami vicc?

Figyelt kérdés
A suliba tegnap mondta egyik barátnőm hogy fül tanúja bolt annak hogy egy pár fiú az osztályból is és más osztályból is összesen 3 an arra fogadtak hogy ki tud engem lefektetni? Ez ugye csak vicc ? Nem tudom mi vesz rá valamit hogy ebbe fogadjon. Lehet azért van ez mert mindenkit visszautasítotok? Nem másért csak tetszik valaki de ő nem vesz számba a többiek meg nyomulnak és ez idegesít mit tehetnek ? 18L
2017. nov. 13. 17:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mitől parázol visszautasítod oket és kész... Megeroszakolni nem fognak
2017. nov. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell félni. De próbálkozni fognak.

És amelyiknek Beadod a derekad Ő nyer

2017. nov. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Létezik ilyen, hallottam már én is róla. Szerintem az a legjobb, ha nem foglalkozol vele különösebben. Ha tudod, kikről van szó, akkor kosarazd ki őket nyugodtan. Félned meg igazából csak akkor kell, ha már nagyon erőszakosan nyomulnak.
2017. nov. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Épp ez abaj hogy furak mert igazából 1 nyomult 1 szemez velem és a másik figyelembe se vesz
2017. nov. 13. 18:03
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Mibe fogadtak? Tudd meg,és kérd a felét,add oda magad :D
2017. nov. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%
4. És ez miért baj, miért kellene félni ettől? Hadd nyomuljon, hadd szemezzen, attól még nem lesz semmi baj.
2017. nov. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez fiú szemmel viccesnek tűnik :D Én is foagadnék a haverokkal ilyenben, persze semmi erőszak. Az azért túlzás lenne. Ha azt mondaná a lány, hogy nem akkor nem. De azért légy résen :P :D :D
2017. nov. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem félni ne félj de azért oszd meg másokkal is ezt az információt a suliban remélhetően nem történik semmi de jobb ha minél többen tudnak erről még ha pletyka is jobb félni mint megijedni
2017. nov. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Fogd fel úgy, hogy egy trófea vagy a fiúk szemében, ha fogadást kötnek Rád. A fiúk ilyenek, kezelni kell tudni őket. Te döntesz, engedsz-e valakinek. De légy büszke magadra, hogy verseny folyik érted.
2017. nov. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nedves punci illatát és szex szagot érzek a levegőben.
2017. nov. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!