Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Milyen különbségek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Milyen különbségek voltak az eddig a felpróbált puncik között?

Figyelt kérdés
Gondolom volt nedvesebb is, meg kevésbé nedves is, de volt érezhető eltérés a csajok puncija között, vagy nem jellemző, és mind finom? Ha volt eltérés, milyen volt a legjobb?
2018. aug. 5. 19:29
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

1. mind finom volt


2. voltak tágabbak. Volt amelyikben szerintem simán felment volna az öklöm is... A hüvelytornát nem szabad hanyagolni. Volt viszont isteni szűk is.


3. kinézetre volt babapunci, fodros és dundi is, de mindet imádtam.


Minden kiskutya aranyos és minden punci finom. Kevés kivételtől eltekintve ez általános érvényű szabály.


Az idősebb nőknek sokat tud lazulni a puncijuk de a legfeszesebb eddig egy 43 évesnek volt. Sok 30 feletti nőnek pl eleinte finom és átlagosan szűk de amikor felizgatom és már tocsog a csaj esetleg elélvezett már 2-3x akkor nagyon kitágul és váltogatni kell a pózokat hogy én is érezzek valamit. Kivéve ugye annál a 43 évesnél mert az felejthetetlenül jó volt.

35F

2018. aug. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!