Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Milyen különbségek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Milyen különbségek voltak az eddig a felpróbált puncik között?

Figyelt kérdés
Gondolom volt nedvesebb is, meg kevésbé nedves is, de volt érezhető eltérés a csajok puncija között, vagy nem jellemző, és mind finom? Ha volt eltérés, milyen volt a legjobb?
2018. aug. 5. 19:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy kérdésem azért lehet?

Nőként vagy férfiként kérdezed?

Ok nem releváns a kérdés szempontjából :D

2018. aug. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%

Óriási eltérések vannak.

Az egyik nővel amikor először (és utoljára) voltam együtt az előjáték elején lazán becsúszott a négy ujjam a nőbe. Amikor beledugtam meg kellett nézni hogy egyáltalán benne vagyok-e mert semmit nem éreztem, pedi 20/4,5 a farkam.

A mostani úgy ráfeszít hogy alig birom visszatartani hogy ne élvezzek el.

Volt nagyon szük és picit mély. vele is fantasztikus volt, csak nagyon kellett rá figyelni nehogy fájjon.


Volt olyan aki úgy mozgatta a hüvelyizmát mintha kézzel játszott volna a farkamon.


De a legtöbb olyan semmilyen nem volt, az orgazmusnál éreztem kis játékot de amúgy átlagos.

2018. aug. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hetero nőként kérdezem. :)
2018. aug. 5. 19:43
 4/11 anonim ***** válasza:
46%

Számomra ízben van különbség. Én jobban szeretem a világosabb bőrű lányok puncijának az ízét. Valamiért édesebbnek érzem.

Valakinek biztos a sötétebb bőrűeké jön be jobban. Mindenkinek más lehet az ízlése ilyen téren is.


Ezért alakult ki az évek során, hogy jobban vonzódom a világos bőrű, világos hajú lányokhoz, szóval eléggé meghatározó tud lenni az ilyen jellegű tapasztalat a vonzalom szempontjából. Nem elég csak a külsőre alapozni.

2018. aug. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Van különbség. Pl feszességre is. De nekem mégis az számít milyen a nő, és nem az hogy milyen a puncija.
2018. aug. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Persze. Ízre, illatra, színre, rugamasságra, hosszra, stb.


Teljesen egyéni.


En a személyi igazolványokba a puncirol készült kepet tennék, sokszor egyedibb mint az arc

2018. aug. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nagyon jókat írtok, köszi. :) Csak azért kérdezem, mert próbálom belőni, hogy az enyém milyen lehet a többiekéhez képest, és amúgy is érdekel, hogy pasi szemmel mi az, ami vonzó benne. :)

Köszi, privit nem kérek, és segítő szándékú ajánlatokat sem. ;)

2018. aug. 5. 20:17
 8/11 anonim ***** válasza:
40%
A férfiakat csak dugni akarnak és kész.....csak ebbol áll a kib....szott életük
2018. aug. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
34%

#8 WOW amúgy.Olyan nőbe nem szerettem volna soha belerakni a farkam akiből ilyen mondat jött ki!

Jó lehet szigeted,csodás sportkocsid,van Gogh,Sr71 lopakodód, miniszter elnökséged, hatalmad és hét almád, sőt tiéd lehet a kooh-i-noor gyémánt de inkább az a jóféle ceruza legyen!Meg lehet faberge tojásod meg aranyad is!Ja meg egyetemi docens végzettséged...

Csak éppen nem érdekel a szex vagy totál aszex vagy..

Légy boldog.Aha..

Nő II:nálunk a szex olyan mint a szarás 10perc aztán kész,minek foglalkozni vele többet.

Hát ez is egy hozzáállás.

2018. aug. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mert a tied milyen? :)
2018. aug. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!