Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfiak miért olyan f. szok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért olyan f. szok?

Figyelt kérdés

Állandóan csak dugni akarnak és megbantanak mindenkit....

Eddig csak f..szokat fogtam ki

Más is így van ezzel vagy csak én vagyok ilyen pancser?



2018. aug. 4. 20:37
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

Mondjuk úgy h lány vagyok.....

De attól meg h valaki nő miért ne lehetne felesége????

2018. aug. 4. 23:28
 22/22 anonim ***** válasza:
75%

1. A szex isteni testi és lelki kapcsolódás. Napi szinten szükségünk van rá.


2. Azért mert egy lánnyal nagyon szívesen lefeküdnék mert izgató és vonzó, nem biztos hogy párkapcsolatot is akarnék vele. Főleg akkor nem akarnék tőle semmit sem ha neki a szex csakis rózsaszín habos kapcsolatban képzelhető el, mert a tapasztalat azt mutatja hogy ez nem valós, és korlátolt gondolkodású csajra nem vágyom.


3. A tisztesség úgy kívánja hogy a pasi vállalja hogy miben lenne benne. Ha a csaj erről nem akar beszélni vagy átsiklik felette az könnyen lehet konfligtusforrás. Viszont aki hazudik csak azért hogy megdöntse a csajt az nem tisztességes és a csajnak nagyon nincs helyén az emberismerete...


4. Helyre kéne tenned a gondolkodásodban a szexet. Ha nem kapcsolatot akarsz a szexért cserébe hanem szexet akarnál a szexért cserébe és kapcsolatot a kapcsolatért cserébe akkor máris sokkal kevesebb kudarc érne.


5. Ne általánosíts! Sok kan van aki nem érdemli meg a férfi jelzőt, de sok normális is van aki igen...


35F

2018. aug. 5. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!