Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfiak miért olyan f. szok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért olyan f. szok?

Figyelt kérdés

Állandóan csak dugni akarnak és megbantanak mindenkit....

Eddig csak f..szokat fogtam ki

Más is így van ezzel vagy csak én vagyok ilyen pancser?



2018. aug. 4. 20:37
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
61%

A nők miért ilyen gyökerek, hogy az élvezet helyett állandóan rá akarnak tapadni a pasira, mint vmi pióca és nem hagyják élni? :D

Ez oda-vissza dolog ám...

2018. aug. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Nemtom....a nők is furak

Csak eddig meg nem volt csajok ezért meg róluk nem mondok semmit

2018. aug. 4. 22:54
 13/22 A kérdező kommentje:
*csajom
2018. aug. 4. 22:54
 14/22 anonim ***** válasza:
Én is szeretek dugni, de nem bántom meg a csajokat! f.
2018. aug. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Te nem....
2018. aug. 4. 23:11
 16/22 anonim ***** válasza:
Sajnálom ha csalódást okoztam!
2018. aug. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Figyeld meg a ferfiakat es tanulj. Ha csak a szadat nezi vagy lejebb mikozbe beszelsz az azt jelenti hogy nem ismerkedni akar hanem mast. Ha szemedbe nez mindig akkor ismerkedni szeretne. Nezd meg hogy all melletted es hogy beszel, ha feled forditja a testet vagy mosolyog rad neha akkor tetszel neki.

A masik meg hogy a nok es a ferfiak masok. Egy no eloszor ismerkedik utana szexel. Egy ferfi eloszor szexelne es ha tetszett neki jo volt es ha utana talalkoztok akkor kezd el ismerkedni mert megfogta benned valami.

A masik pedig hogy ha kifogsz egy olyan fiut aki eloszor ismerkedik de az elso masodik randin lefekszel vele akkor az tobbet nem keres mert konnyen kaphato voltal.

Ha egy fiu kepet ker rolad ne kuldjel neki meg akkorse ha tetszik neked mert az azt tukrozi megint hogy konnyen kaphato vagy. Mindig mondj nemet mert akkor leszel erdekes es felkelted a figyelmet es keresni fog folyamatosan. A ruhadra is ugyelj, ha kint van a segged melled akkor megint csak arra gondol hogy minek ez a lany ha mindent latok rajta? Nincs benne semmi titkozatossag es nem kelted fel az erdeklodeset mert mar mindent mutatsz magadbol. Mire legyen kivancsi? Ha persze ez tetszik neki akkor is csak dugni akar mert felall a farka a latvanytol.

Szerintem ezekre figyelj, remelem segitettem❤️


Fiatal/L

2018. aug. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

URISTEN UTOLSÓ!!!!

LESZEL A FELESÉGEM???????

2018. aug. 4. 23:19
 19/22 A kérdező kommentje:
Te vagy az én szerelmem
2018. aug. 4. 23:19
 20/22 anonim ***** válasza:
Kérdező! Te most nő vagy férfi vagy?
2018. aug. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!