Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Most akkor ez tényleg így van?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor ez tényleg így van?

Figyelt kérdés
A legtöbb pasi az olyan nőt szereti, akin van egy kis minden meg ilyen kis aham aham. Rajtad meg nincs semmi csak csont és bőr ott ülsz a széken csont és bőr. Sajnállak! Nem bírom elviselni, ahogy te csont és bőr vagy ahogy kinézel. Oké? Meg kell próbálnod! A nagy jó és a jó nagy! Tényleg igaz akkor ez?

#szexi #kövér #Jó nagy.
2018. aug. 4. 15:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igaz, csak nem tudom, miről van szó.
2018. aug. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Biztos így van
2018. aug. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez mi akart lenni?

Szerintem gondold át még egyszer és írd le magyarul is.

2018. aug. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Hüm-hüm, aham-aham. Oké?
2018. aug. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Hát minket biztos többen akarnak megdugni mint a dagadt társainkat :)
2018. aug. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Még nem múlt el a másnaposság. aludj egy kicsit.
2018. aug. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Te mit szívtál, mikor írni próbáltál? :DDD Qrva jó cucc lehet, mert egy értelmes mondatot se sikerült leírnod! :DDD
2018. aug. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Senki nem ismerte fel a szöveget? :D Ezt nem én fogalmaztam ez az egyik legnagyobb szöveg, ami filmben van. Norbit című film keressetek rá, sírva röhögős és ezt Rasputa mondja egy az egyben így a magyar verzióban.
2018. aug. 4. 15:45
 9/14 A kérdező kommentje:

Itt a videó 4:30-tól sírás :)

https://www.youtube.com/watch?v=qHQZSnn9A-U

2018. aug. 4. 15:48
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

5: Ne legyel ebben olyan biztos! :)) Dagadt vagyok, de sokkal tobbet szexelek, mint a hozzad hasonlo vekony nok, es sokkal jobb pasikkal, mint te. ;D

Nekem tegnap 5 menetem volt, es elotte a heten minden nap volt szex legalabb napi 2x. (Termeszetesen a parommal) Es neked? ;D

2018. aug. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!