Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ezzel arra akart utalni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel arra akart utalni a barátom, hogy szexelni akar?

Figyelt kérdés

A barátommal ez a 4. hónapja, hogy együtt vagyunk. Nagyon egy hullámhosszon vagyunk, nemcsak mint pasi az esetem, hanem közben megértő és nagyon jó barát is. Tegnap este áthívtam filmezni és egyszer a film közben kicsit közelebb jött, és a combomat belülről kezdte el simogatni, miközben mondta, hogy finom kis punci. Én eléggé zavarba jöttem, és a filmre kezdtem terelni a szót. Szerintetek szexelni akart?

18/L


2018. aug. 4. 11:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
59%
Neked még barbizni kellene.
2018. aug. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 he84 ***** válasza:
93%
Ne foglalkozz a kötekedő emberekkel kérdező! Ám valóban kissé fura, ha ennyiből nem sejted, hogy szexet akar-e veled. Nyilván azt akar, de ne hagyd magad rávenni, ha még nem akarod. Fontos az őszinte kommunikáció! Eleinte csak petting-eljetek, simogassátok egymást itt-ott.
2018. aug. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
87%

Mindenféleképpen arra akart, igen. De ez neked is triviális volt, hiszen feltetted a kérdést, még ha magadnak is nehéz belátni.

Annál rosszabb érzést nem is tudtál volna neki okozni, hogy tereled a szót, ahelyett megcsókoltad volna, vagy bármi. Nem kell azonnal szexelni, senki sem jut el addig azonnal, első szexnél pedig biztosan.

2018. aug. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
94%
Igen, arra célzott, bár szerintem a "finom kis punci" egy elég primitív megnyilvánulás volt tőle, főleg első alkalommal. Én is meglepődtem volna rajta, ha valaki ezzel akarja kezdeni a dolgot.
2018. aug. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
89%

"finom kis punci" Csak egy ilyen bárgyú beszólásra futotta?... :S

Ez nagyon dedós. :D


Amúgy igen azt akart. De ha te egyből terelni kezdtél akkor az azt jelenti hogy lehet még nem állsz készen az ilyesmire. Majd itt elválik hogy tényleg olyan értékes-e mint azt gondolod, vagy pattint mert nem rakod szét a lábad.


Ha ennyire tanácstalan vagy és könnyen zavarba is jössz akkor nem lehetsz szerintem annyira érett hogy ne tudjon átverni... Persze nem biztos hogy így van de ha így lenne szerintem nem tudnád meg időben.


Ha akarod tedd meg ha nem akkor ne!


Amúgy a barátod se lehet valami érett, ha nem képes értelmes felnőtt módjára megbeszélni hogy mit is szeretne és hogy te mit szeretnél...

35F

2018. aug. 5. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!