Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem sikerül?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem sikerül?

Figyelt kérdés
A párommal odajutott a kapcsolatunk, hogy belemerüljünk a komolyabb dolgokba, elveszítsük a szüzességünket. Előjáték után megpróbáltuk, körülbelül csak a vége volt bennem, de abbahagytuk, mert rettenetesen fájt, pedig nagy a fájdalomküszöböm. Ezután egy alkalommal volt olyan, hogy az előjáték során a párom egy ujja is nehezen ment be és fájt. Megjegyezném, hogy mindkét alkalommal rendesen fel voltam izgulva, és a párom is szeretem. Ezeken kívül mi lehet a probléma és mi lenne megoldás rá?

2018. aug. 3. 00:03
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Nos én úgy vélem, hogy egy orvost ezzel érdemes felkeresni. Nem hiszem, hogy nagy a baj, de sosem lehet tudni. Ahogy én tudom, közvetlenül azelőtt, hogy a csajoknak megjön (1-2 nappal), valahogy nehezebben tágul már a hüvely, ergo sokkal fájdalmasabb tud lenni a behatolás. Elképzelheto, hogy a barátod méretei nagyobbak az átlagosnál, vagy csak a te paramétereidhez képest, emiatt az elojátékot még jobban el kellene húzni, sőt a behatolás is lehet hosszabb. Fel voltál izgulva, vagy be is voltál nedvesedve? Nem mindegy. Korábban már volt, hogy csak ujjal izgatott, és nem fájt? Mennyi idos vagy, ha szabad kérdezném? Előre is köszi a válaszokat. :)
2018. aug. 3. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a behatolást még egy kis időre hagyjátok, játszatok egymással, pettingeljetek sokat és elégítsétek ki a másikat behatolás nélkül. Lehet, ha ezután megismeritek egymást ezen a téren is és te is jobban el tudod engedni magad (hiszen akkor gyakorlottabb leszel) menni fog a dolog. Másik tanács: használjatok síkosítót :)
2018. aug. 3. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Be is voltam nedvesedve, azzal nem volt probléma. Volt, hogy ezelőtt csak ujjal izgatott, olyan is, hogy nyelvvel és ujjal, de akkor nem fájt. Szóval azt se lehet mondani, hogy durva lenne a barátom, mert egyáltalán nem az. 18 éves vagyok. Sokat pettingelünk, nincsenek egymás előtt tabuk, meg tudjuk beszélni, hogy mi a jó és mi nem, megismertük egymás testét is ez idő alatt. Lehet kipróbáljuk akkor a síkosítót. Köszi az eddigi válaszokat. :)
2018. aug. 3. 02:05
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom, hogy ez a vaginizmus enyhébb formája. Akkor fog elmúlni, ha teljesen megszűnik a félelmed az első alkalomtól. Ne aggódj, sok lány volt hasonló helyzetben, és elmúlt nekik is. A türelem a megoldás, és a szenvedély. Talán megpróbálhatsz egy kis pohár pezsgőt, az segít oldani a gátlásokat, segít ellazulni.
2018. aug. 3. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azert en tenyleg meglatogatnek egy dokit a helyedben, mert nekem is volt ilyen es teljesen veletlenul rakszuresen derult ki, hogy gyulladasom van, pedig semmi mas tunetem volt. En is lelki oldalrol kozelitettem meg, meg a kapcsolatban kerestem a hibat, aztan egy egyszeru kis betegseg volt.
2018. aug. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!