Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak hatvan fölötti pasik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak hatvan fölötti pasik az oldalon, megvalaszolni egy kerdest?

Figyelt kérdés

Kivancsi vagyok , hogy hatvan fölött milyen a szex egy idösebb átlagos , nem sportos pasinak

Azt olvastam , orvosi magazinkokban, hogy hatvanöt környeken mar inkabb az oralis szex dominal ....

Mivelhogy az erekciók nem tartósak



2018. aug. 2. 21:31
 1/6 anonim ***** válasza:
44%
Nyugi, 50 fölött is.
2018. aug. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
61 vagyok még egész jól működik igaz az asszonyra már nem reagál 😀
2018. aug. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%

Nehezebben indul be a gépezet, de ha beindul, akkor azért még tud maradandót alkotni!

Partner kérdése is: a szomszédasszonnyal a múlt héten sikerül leromosítanunk az ágyukat.

De pl. a postás-kisasszonyt (olyan 30-as) ha kérné sem dugnám meg: takarékosan kell az éltető fehérjével gazdálkodni, nem szórogatjuk csak úgy mindenfelé - mint régen. (meg aztán nem is tetszik: túl vézna)

2018. aug. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hazudnék ha azt állítanám, hogy olyan mint 20 évesen! De még működik! Kék tabletta nélkül is.

Dominál az orális szex is! Oda-vissza! De ez nálam fiatalabb korban is így volt!

2018. aug. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ránézésre meg lehet mondani, hogy kinek szuperálhat még rendesen. 2 oka lehet a diszfunkciónak:

1; Érrendszeri problémák, elmeszesedés stb.(nem kell még infarktus közeli állapot, egy kicsit is rosszabb már kihathat az erekcióra)

2; Egy átlag emberben folyamatosan csökken a tesztoszteronszint 35 éves kortól kezdve.

Mind a két esetnek lehetnek külső jelei. Nem sportos dolog relatív. Ha valakin látszik, hogy túlzás már, hogy mennyire elsatnyultak az izmai, az már bizony könnyen lehet, hogy az alacsony tesztoszteronszint miatt van. Sajnálom uraim, de egy kicsit is hozzáértő bizony látja, hogy a betokosodott kötőszövet, a megvastagodott bőr és a háj alatt bizony nincs izom. A szőrzet is elég árulkodó jel lehet.

Az érrendszer állapotát pedig meg lehet gyakran látni az orrcimpákon és környékén, illetve a kezeken.

2018. aug. 3. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5ös melyik egyetemen végeztél?
2018. aug. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!