Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy 27 éves pasinek lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 27 éves pasinek lehet esélye 40 fölötti nőknél?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 15. 10:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más fér bele, más az elfogadott. Vannak olyan negyvenes nők akik direkt fiatalabb partnert keresnek, de olyanok is akiknél elfogadhatatlan. Nálam biztos až utóbbi kategória lenne. Ennyi idősen maximum kalandra tudnék egy veled egy idős fiút elképzelni, de pl anyukám 40 évesen jött össze egy akkoriban 26-7 éves sráccal. KB 6 évig tartott. Embere válogatja....
2018. ápr. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A párom 41, én pedig 27 vagyok. De rég nem pasi vagy fiú vagyok, ez a nem mindegy. Férfinek érzem magam, a párom is annak tekint és úgy is igyekszem megnyilvánulni. Két éve vagyunk együtt hamarosan.


De van nő, aki mindig csak a nála idősebbekhez vonzódik, vagy éppen a korabeliekhez.


Azért tegyük hozzá gyorsan, hogy két 27 éves közt is ég és föld lehet a különbség. Ezért nincs egyértelmű válasz.

2018. ápr. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A kor csak egy szám,vagyis az alapján a legtöbb nőnél van esélyed.De minden azon múlik,hogy amúgy milyen személyiség vagy,hogy viszonyulsz a nőhöz,stb.
2018. ápr. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Persze, az én csajom 45 éves.


28f

2018. máj. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Attól függ,milyen ember és milyen kapcsolatot szeretne a nővel.Legalàbbis ha magamból indulok ki.Nekem bejönnek a fiatalabbak, de most ott tartok hogy nem tudom,bele merjek-e vàgni ilyen kapcsolatba komolyabb szinten..

Egy huszonéves ső harmincasok is sokan még a sajàt életüket építgetik.Még csalàdot is akarhat valamikor.Nekem màr van gyerekem,nem akarok többet.A csalódàstól is félek hogy pàr év múlva ràjön,mégis öreg vagyok hozzà.

Persze minden kapcsolatnak lehetnek buktatói csak egy ilyennek még több.

Szexpartnernek bizonyàra nagyon jó és abból sok probléma nem lehet.De annak meg hogy csak szexre kelljen valaki nem làtom értelmét.

2018. máj. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy 40 feletti nőnek sem éppen az az álma,hogy más gyerekét pesztrálja...
2018. máj. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!