Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Strandon /tengerparton szexelt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Strandon /tengerparton szexeltetek e a nyár alkalmával? Élményeitek? Kor? Látott meg valaki?

Figyelt kérdés
2018. júl. 31. 13:22
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Egyszer még 16 éves koromban szexeltem a barátommal az öltözőben. Nagyon jó élmény volt. Szerencsére nem látott meg senki, de az lehet, hogy meghallották, amikor orgazmus közben nyögtem egy nagyot.😂 L
2018. júl. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%

A Velencei tónál vízibicajon. Ez volt tavalyelőtt nyáron.

Mallorca homokos tengerpartján pedig tavaly nyáron.

Hogy meglátott-e valaki?

Őszintén teszek rá.

35n

2018. júl. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
24%
2. Remélem, terád is tesznek. Ocsmány, primitív dolog nyilvános helyen és tojni az emberekre.
2018. júl. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
21%
2. ja, hogy ezt egyébként büntetik, de téged nem érdekel, és még le is írod gyakorin, hogy szabálysértést követtél el, respect! Boltokból is el szoktál csenni ezt-azt? Azzal nem akarsz itt dicsekedni? Csüngünk a szavaidon! Hogyan lehet még tojni a törvényre? Más beszámolód nincs?
2018. júl. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%

Kedves #3 és #4....

Mindkettő éjjel történt. Az emberek előfordulása éjjel a Velencei tó közepén meglehetősen minimális. Ja és hogy fokozzam az izgalmakat, a vízibringát elkötöttük. Nem fizettünk érte, nem kérdeztünk meg senkit, hogy elvihetjük-e. 😱😱😱😱 Döbbenetes ugye?

Aljas, vérlázító, elborzasztó, hogy vannak emberek, akik meg merik élni a vágyaikat....

Szerintem sokkal szánalmasabb papolni egy fotelból, majd az utolsó órában megbánni mindazt, amihez nem volt merszed megtenni.

2018. júl. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
2 es sztem nem gáz egyált...mi is szoktunk strandon is de nem a tömeg közepén hanem eldugottabb hely vagy öltöző de jól hangzik a vizí canga.....
2018. aug. 1. 13:39
 7/7 anonim ***** válasza:
#2 szerintem sem gaz! :) az osszes kepmutato hulye barom meg hozza le magar a wc-n ! :D
2018. dec. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!