Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megyek ELTE nyári akadámiára....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megyek ELTE nyári akadámiára. Szerintetek mekkora az esély, hogy a szintén diákként érkező csajokból felszedek egyet, és szexelünk?

Figyelt kérdés

Kinek mi a tapasztalata ?

Mennyire nyitottak ilyenkor az emberek ?



#szex #ELTE #nyár #nyári akadámia
2018. júl. 8. 22:06
 1/3 anonim ***** válasza:
69%
Ez ilyen gólyatábor féle? Akkor lesz, sok retkes kr.va jól lerészegedik, aztán ha a szerencsések, vagy a nyomulósak, vagy az akik ingyen piával nyalják a nők seggét kategóriába tartozol, akkor könnyen lehet, hogy lefekszenek veled. Pro tip:vigyél kotont!
2018. júl. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
77%

Ha esetleg fiatalabb vagy, nem a természettudományos táborukra gondolsz?

Mert ha igen, személy szerint voltam tavaly, az emberek igencsak nyitottak, viszont főként, hogy új ismeretségeket alakítsanak ki, esetleg barátságokat kössenek. Alkoholt vinni/fogyasztani egyáltalán nem lehet, sőt valakinek cigizésért is elkérték a személyiét tavaly, hogy megnézzék, hogy valóban nagykorú e. Olyan szabadidő, ahol felügyelet nélkül vannak a diákok, alig van, igen sűrű a program. Valamint többen voltak, akik a barátjukkak/barátnőjükkel jöttek alapból.

A tavalyi benyomàsaim alapján szerintem nem nagy a valószínűsége, hogy ilyen sikerül, de aztán ki tudja idén milyen lesz a társaság. Valamint ha ott nem is, utána bármi lehet bàrkivel még. Bár nekem csak barátságok, de a mai napig tartanak.

2018. júl. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát igen, ez nem belföldieknek szól...

Főiskolások és egyetemisták pályázhatták meg külhonból.

Pl. Erdélyről Kolozsvár, Délvidékről Szabadka, Újvidék vagy Kárpátaljáról Beregszász, Munkács... de csak külhoni magyar, aki magyarul tanul a szülőföldén...


Szóval mi mind legalább 20 évesek leszünk értelemszerűen. Meg én 21 létemre jóval többnek nézek ki, tőlem még 16 évesen sem kértek személyit mikor alkoholt vettem :)


Igen, én természettudományra jelentkeztem nyári akadámiára, de van minden irányzat és szak...

2018. júl. 8. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!