Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a diszkóban akaratom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a diszkóban akaratom ellenére megujjaztak, azzal mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés
2018. júl. 30. 18:06
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
97%
Utólag sok mindent már nem. Más helyet kell keresni, mielőtt sokkal nagyobb bajba keveredsz.
2018. júl. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Én ne menjek oda,és nem azt kellene kizárni,aki csinálta?
2018. júl. 30. 18:09
 3/22 anonim ***** válasza:
95%

Mit jelent az akaratod ellenére? Más ha ittasan valaki beleegyezik olyanba, amibe amúgy nem tenné, meg más, ha lefogja valaki és megerőszakolja.


Utóbbinál jelentsd fel gondolkodás nélkül.

2018. júl. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Feljelentheted. De mivel tudod bizonyítani?
2018. júl. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 October15 ***** válasza:
48%

4.: Nem a kérdező a hatóság, nem neki van bizonyítási kötelezettsége.


És nem, ha addig itatsz egy csajt amíg max hümmögni tud és úgy dugod meg az nem számít beleegyezésnek. :D


Kérdező: Feljelentheted, jelezheted a diszkó biztonsági őreinek / üzemeltetőjének. Biztos vannak biztonsági kamerák amik ha a konkrét esetet nem is vették fel de magát a csávót igen ami a beazonosításhoz nem árt.

2018. júl. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
80%
Rendőrségi feljelentést lehet tenni nemi erőszakért.
2018. júl. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Úgy volt,hogy táncoltam, és mögülem éreztem hogy a aulzoknyám alá nyúlt,és belémdugta az ujját. Egy pillanat volt az egész.
2018. júl. 30. 18:28
 8/22 anonim ***** válasza:
88%

Az első vagyok. Rendvédelmi szervnél dogozom, legyen elég ennyi.


Ha baja nem lett, ne jelentgesse fel, mert hosszú procedúra lesz bizonyítani - ha egyáltalán lehet - ezt az incidenst. Kamerák, nőgyógyász, kihallgatások.


messze kerülje el a helyet is, és lányos apaként üzenem: lehet máshogy és máshol is szórakozni. Ahogy a tolvajt is alkalom szüli, igaz ez az ilyenekre is (nem minősítem az illetőt).


Legyen tanulság!

2018. júl. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
91%
Ezt egy pillanat alatt nem lehet, gyanús a sztori. De az előző válaszomat fenntartom.
2018. júl. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
90%
Szóval nem hordasz bugyit, értjük...
2018. júl. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!