Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vibit szeretnék venni. Csajok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vibit szeretnék venni. Csajok nektek milyen van, milyet ajánlotok? L

Figyelt kérdés
2018. júl. 30. 10:25
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
#20 Te egy beteg ember vagy komplexusokkal tele, de ezt már akkor is elmondtam amikor privát üzenetekben zaklattál.
2018. júl. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
20 As szerinted hogy fogja meg a nő a vibrit ha nincs plusz néhány centi? De amúgy meg ájjá má le van aki nagyra van aki kicsire bukik
2018. júl. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
37%

#21 látszik hogy észérvekkel nem megy. :/ Nyugi akkor ne is erőlködj 😅 Kérdésekre sem megy a válasz. Kiderül hogy nem is nálam nagy a baj? :O

Elmondom mégegyszer hogy ez nem komplexus.

Az hogy zaklattalak az kicsit erős. Ha tudnád te hogy mi az a zaklatás...

2018. júl. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

#23 annyira primitív vagy.

Nem veszed észre, hogy a senki nem kíváncsi rád ?


Na ebben az egyben igazad van, nem tudom mi az a zaklatás.

Gondolom a te világodban ez nem egy ismeretlen dolog.


Szóval állj le és húzz innen a fenébe, a komplexusaiddal együtt.

2018. júl. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

Figyi már farokhuszár :D

Arra még nem gondoltál, hogy azért kell nekik nagyobb dorong mert maszti közben az nem mozog, csak ott van bennük? a farkad meg tolod be és húzod ki, ami végig stimulálja őket?!

2018. júl. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

#24 én vagyok primitív? 😂 szánalmas ahogyan észérvek nélkül csak szórod a negatív jelzőidet.

A komplexus részét sem sikerült felfogni, de én vagyok a primitív? 😂

Akkor meg minek mondod hogy zaklattalak?

Neked ugyanannyi jogod van innen elhúzni. Én nem fogok, úgyhogy te gyorsan tedd meg 😉

2018. júl. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
#26 az ugye feltűnt, hogy kb 3 emberrel beszélsz?
2018. júl. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Egy emberrel társalogtam, a másik 2-nek semmit nem írtam
2018. júl. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Velem kezdtél el vitatkozni. Nézd csak meg! Már azt sem tudod kinek válaszolsz.....
2018. júl. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

ahogy látom itt sok kommentelőnek nincs is szexjátéka, a 23 centis (44%) pedig pasi, ha nem tudnátok


1: a vibrátor nem műfarok

2: vibrátornak nem nagynak kell lennie, mert az a lényeg, hogy vibráljon és pont elérje a G-Pontot vagy a klitoriszt, nem a kitöltés a lényege

3: ha valami nyuszit akarsz venni, vagy ilyesmit néztél ki, ne ezzel kezd

4: döntsd el, hogy G vagy Klit vibrátor kell. Klit jobb, főleg kezdőknek és garantáltabb a siker

5: bármit veszel, síkosító kell

6: ne vegyél gagyit, vagy olcsót, mert annyi a különbség mint egy Suzuki és Volvo között

7: ha olcsó tuti kell, akkor WeVibe (pl Tango), ha van pénzed, akkor a Lelo márka

8: ha műfarok kell, akkor érdemesebb egy átlagos méretet venni. Lehet néha megkívánod a hatalmas méretet, de hidd el, ha van két műfarkad otthon, egy nagy és egy átlagos, akkor 10%-90% arányban fogod használni őket, mert a hatalmast csak akkor tudod használni, ha teljesen fel vagy izgulva, nagyon kívánod a hatalmas méretet és ha van fél órád rákészülni befogadni a hatalmasat. Az átlagos méret bármikor jó, ugyanúgy ki tud elégíteni és még ha félkedvvel is kezdesz neki, hamar belerázódsz. Plusz sokszor a hatalmas előtt kell egy menet az átlagossal.

9: megint, tonna síkosító!!!

10: műfaroknál csakis szilikon, bármilyen orvosi PVC műanyaggal jönnek, azok büdösek, tapadnak és egyszerűen rossz érzés

2018. júl. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!