Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vibit szeretnék venni. Csajok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vibit szeretnék venni. Csajok nektek milyen van, milyet ajánlotok? L

Figyelt kérdés
2018. júl. 30. 10:25
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
#10 Jajjmár! Fogalmam sincs miért vettem ekkorát. De neked is írhat bármit az ember, úgyis csak azt mondogatod, hogy a nőknek csak a nagy a jó. Ha 13 centis vettem volna, akkor meg az lenne a bajod.
2018. júl. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
0%

#11 ekkora egy kamu szöveget... Fogalmad sincs miért vettél ekkorát? :D oda se néztél csak ráfogtál és mondtad ez lesz a jó? Akkor ez megint mindent elmond.

Egyébként ha még a hosszra azt is mondod higy nem megy be teljesen, 5,2 cm-es vastagság hát elég ritka, nem sok pasinak van...

2018. júl. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
A hosszból lehet elvenni, de a rövidhez nem lehet hozzáadni. ;) Vastagságra meg ezt szeretem ezt nem tagadom. De hosszra kb ha 16 centit kihasználok.
2018. júl. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:

Jaaaa, fogalmad sincs miért vettél ekkorát, aha.

Szerintem mind a 23 bemegy tövig, de nem baj ez, neked ekkora kell hogy érzed h vmi van benned!

2018. júl. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
#13 ez mindent elmond. Nem számít a méret csak jó nagy legyen...
2018. júl. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
#14 #15 Vannak bajok nálatok :D Azért mert ekkor vibrit vettem már egyből egy hazug dög vagyok. 😂 Talán nincs sikerélmény a csajoknál vagy mi a fene bajotok van?
2018. júl. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

#16 mással már nem is tudtok visszavágni 😂 nem baj, elnézzük

Olvasd el mégegyszer a válaszaimat, hátha összeáll a fejedben a dolog.

2018. júl. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Na nyugi kisfasszúak nekem nagy fasszom van aztán 25 évesen is szűz vagyok
2018. júl. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
#17 eszem ágában sincs elolvasni újra. Igazából nem is tudom miért foglalkozom a komplexusos dumáddal.
2018. júl. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

#19 valamiért mégicsak.

Én se mernék a helyedben foglalkozni, nehogy rájöjjek a dologra. Nem baj... :D

Ez nem komplexus, ekkora vastagsága elég kevés férfinak van. A hossz se olyan gyakori. De nyilván 1 ember alapján nehéz megítélni a dolgokat.

Csak kérdezem, mondtad v írtad egy átlag körüli méretre hogy az jó, azzal nem lesz semmi gond, megfelel stb?

2018. júl. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!