Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Érett hölgyek titeket izgatnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Xanaxx kérdése:

Érett hölgyek titeket izgatnak a 17 -18 éves fiúk?

Figyelt kérdés
2018. júl. 30. 00:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2018. júl. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
40%

Igen de csak a fantáziámban. A pasim fia (20) kigyúrt, jóképű, okos gyerek, ő is megmozgatja a fantáziámat.


DE!! Mielőtt privátot írsz: soha nem kezdenék egy ilyen gyerekkel hiszem a fiam lehetne, nem lenne sem etikus sem erkölcsös. És nem vagyok szexuális viselkedés oktató sem.

40/N

2018. júl. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Ha úgy beleszólhatok vagy alákérdezhetek miért ne lenne etikus vagy erkölcsös? Mi köze ennek az életkorhoz ezt valaki értesse meg velem.
2018. júl. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk egy 17 éveshez 4-5 év letöltendő...
2018. júl. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
19%
Hogy megértessem veled: Az európai erkölcsi normák (és itt nem a neoliberális normákra gondolok mert az sen nem erkölcs sem nem norma) nem tartják helyesnek a túl nagy korkülönbséget egy kapcsolatban. Vannak kultúrkörök ahol ez természetes, pld india és egyes arab országok. Ha normakövető akarsz lenni akkor oda kell menni élni.
2018. júl. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig komoly srác voltam. Elég korán lett barátnőm. A kamasz szerelem 13 évesen jött, 15-ig tartott. Ő korombeli volt. Majd jött egy lány, aki 3 évvel volt idősebb nálam. Amikor 18 éves lettem a barátnőm 26 volt. Valami fantasztikus volt vele! Utána következő 2 évvel volt fiatalabb nálam. Majd ismét egy idősebb jött. Én 29 voltam ő 40. Annyira vonzó, nőies volt, hogy a 20 éves libucik elbújhattak mellette. Életem legszebb nője volt!


A korkülönbség marhaság!

Barátaim sem csak korombeliek, köztük is vannak huszonévesek ugyanúgy, mint 60-70 évesek. Velük kapcsolatban, miért nincs ez a korkülönbség véleménymarhaság? Nem a szimpátia a lényeg, nem az, hogy megértsük egymást?


Mellesleg, az érettség sem korfüggő!

2018. júl. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Tudod te, mi az a neoliberalizmus? Egy gazdasági fogalom. Semmi köze az erkölcsi normákhoz.
2018. júl. 30. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egyébként erről van szó. De akkor is marhaság a korkülönbség erkölcstelenségéről beszélni a 21. Században, alapvetően két ok miatt, 1: ez soha nem volt egyébként erkölcsi bűn semelyik részén a világnak. Mindig is nagy számban fordultak elő ilyen kapcsolatok, igaz, a legtöbb korban a férfi javára. Plusz mi az a sok száz éves, vagy ezer éves szerelmi szabadság szépirodalmi eszménye, nevetséges... 2: ironikus, hpgy egy olyan "nyugati" kultúrkörhöz tartozva utasítunk el korkülönbséget amely élén jelenleg a Trump házaspár áll.
2018. júl. 30. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Hacsak nem 13 éves a fiatalabbik fél, én sem értem, mi az erkölcstelen ezen. Mindketten akarják, és senkinek nem ártanak vele.

Szerintem "érett hölgyként" majd én is olyan leszek, aki szemet vet a friss husira, jelenleg vonzanak a nálam fiatalabbak.

2018. júl. 30. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
#7 nem az elso hozzaszolo vagyok, akire reagaltal, de szerintem pont te vagy az, aki nincs tisztaban a neoliberalizmus tarsadalomra gyakorolt hatasaval ;)
2018. júl. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!