Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/nők mi a véleményetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők mi a véleményetek a mai férfiakról főlega 20-30-as korosztályból?

Figyelt kérdés

2018. júl. 26. 20:36
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
75%

a legtöbbjük azt hiszi, hogy a farkuk mérete a lényeg és semmit nem törődnek a nők érzéseivel...

elég csak végigolvasni itt a kérdéseket, nincs olyan nap, hogy legalább 1x ne kérdezné meg, hogy az xy centi jó-e?


persze vannak kivételek, de ahogy az előttem szólók is írták, az nagyon ritka!

Aki rátalál egy ilyenre, az nagyon vigyázzon rá, mert nehezen talál még egy olyat, aki törődik is vele és nem csak akkor gondol rá, amikor épp meg akarja dugni

2018. júl. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire egy síkon mozogna az agyam, akkor általanosítanék.

Egy ekkora rétegre nem vonatkozik minden egyformán.

Ugyanúgy lehet köztük gyökér, bunkó, iskolázatlan, érzéketlen, kedves, megbízható, szorgalmas, intelligens, mint bármelyik másik korosztályban.

2018. júl. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Rengeteg köztük a szexmániás béna fszkalap, akik teljesen alkalmatlanok nemcsak párkapcsolatra, hanem úgy egészében majdnem az életre is. Tisztelet a kivételeknek, akiket viszont nagyon meg kell becsülni!
2018. júl. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Vegyesek. De a páromat is ebből a korosztályból találtam meg, úgyhogy a nagy számok törvénye alapján van még a világban rengeteg normális srác.
2018. júl. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Nyamm.

N/36

2018. júl. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%

Mennyi igényen Ms. tökély...

Mégis pár perc duma után szétteszitek nekik a lábatokat...

2018. júl. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Pár perc duma után azért nem teszem szét pl én.Am ez téged azért zavar mert neked nem teszik szét a lábukat?Amúgy meg én pl nem vártam el sokat eddig de amint többször azt tapasztaltam hogy alkalmazkodásra és megértésre képtelen bunkókba futok ezért emostmár szemét leszek
2018. júl. 27. 10:27
 18/20 A kérdező kommentje:
Ezért mostmár. Mindig hamarabb elküldi telefonról.
2018. júl. 27. 10:27
 19/20 anonim ***** válasza:

Vagyis a szokásos történet. A lényeg: gondold végig, hogy hol és kikkel ismerkedsz és hogy az eddig zátonyra futott ismerkedéseidben látsz-e valamilyen mintát. Ha megvan, akkor próbálj korrigálni, módosítani.


Ennek az általánosításnak pedig semmi értelme, már csak azért sem, mert mint fentebb 2X is leírtam, 20-39-ig 3 generáció is "képviselteti magát", akik eltérő világban és felfogásban nőttek fel, szocializálódtak, élték párkapcsolatban és kezdtek el dolgozni.

2018. júl. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Az sem rossz ötlet.
2018. júl. 27. 18:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!