Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, mi a véleményetek azokról...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mi a véleményetek azokról a férfiakról akik péniszpumpát használnak?

Figyelt kérdés
Én használok, mert nem vagyok megelégedve a méretemmel és abban bízok hogy ettől nagyobb lesz egy kicsivel.
2018. júl. 24. 09:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmi....azt csinál amit akar
2018. júl. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ettől nem lesz nagyobb.
2018. júl. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Azt gondolom hogy aki pénisz pumpát használ az már öreg és nem áll már annyira keményen mint korábban.

De nagyobb nem lesz tőle :DDD

2018. júl. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekem feláll rendesen, még fiatal vagyok, viszont kicsi. Sok helyen olvastam azt hogy ha valaki rendszeresen használja akkor lehet tőle tartós növekedés.
2018. júl. 24. 11:56
 5/6 anonim ***** válasza:
valami növekedést elérsz, ez tényleg igaz, de ahogy abbahagyod, visszamegy eredeti méretre, erre ügyelned kell!
2018. júl. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 he84 ***** válasza:
Ne haragudj, de gyengeségre vall, ha valaki emiatt pumpát használ, mert nem fogadja el a saját méretét. Ráadásul bizonyos értelemben csalás is, hazugság is a péniszedről, mert nem akkora eredetileg, ezzel mnegtévesztve másokat, főleg a nőket. Inkább fogadd el az eredeti méretét, legyen az bármekkora is! Általános tévhit az, hogy a legtöbb nőnek a nagy pénisz jó. Külsőre, design-ra tetszik nekik inkább, ám éles helyzetben szexnél nem. Ugyanis nem csak elsőre, hanem később is jobban fáj. nagy péniszeknél, ritkán még átlagosnál is megeshet. Na meg minden nőnek különböző méretű, rugalmasságú a hüvelye. Tehát fogadd el a valódi méretet és ismerkedj olyan nőkkel, ha úgy véled, akik nem felszínesek és elfogadják a különböző péniszméreteket!
2018. júl. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!