Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » (ORÁLIS) Ti hogy èlnètek ezt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(ORÁLIS) Ti hogy èlnètek ezt meg lányok ha a pasitok orális után hasonlókat mondana? Nekem rosszul eset

Figyelt kérdés

A pasim mindég nyagat hogy orálisan kielégítsem én annyira nem szeretem az orálist de néha bele megyek a kedvièrt!


Viszont tegnap este ő masztizot és én meg csak úgy meg kívántam hogy orálozam kb 15perc és el is élvezet a pasim és nekem is jó volt bár én nem élveztem el.


Reggelre olyan meg jegyzést tet a pasim hogy sz#ptál mind egy kis malac meg úgy rá cupantál te kis borjú stb..



2018. júl. 26. 18:21
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
96%
A pasid egy paraszt.:( Bocsi.
2018. júl. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
A szövegből azt veszem le, hogy nagyon fiatalok vagytok, a pasid meg egy bunkó fax, aki még azt hiszi, hogy ez a menő.
2018. júl. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Egy valamit is magára adó nő ezek után páros lábbal penderítené ki az ilyen tahót.

De te nem fogod, mert jól néz ki, és elég bunkó tud veled lenni...

2018. júl. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Ezt választottad. Gratula a szintetekhez!
2018. júl. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Akkor végülis megvolt az oka, hogy miért nem akartad régen leszopni. Mert tudtad, hogy ekkora paraszt.
2018. júl. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Eleve nem tennék meg olyat amit nem szeretek senki kedvéért meg olyat se ami nem okoz nekem örömet

Miért nem vágtál vissza hogy Te meg nyaltál mint egy kutya a cupákos csülköt vagy lefetyeltél mint cica a tejet


Félreértés ne essék én imádom páromat kielégíteni szájjal


24N

2018. júl. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy már leírta más is itt egy nagy paraszt a pasid.

Nekem a párom nem szeret a szájába venni, de nem is erőltetem.

2018. júl. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát elég elgondolkodtató, mert ez komoly sérülést okozhat egy nőnek. Ebből látszik mennyire tanult az illető és mit tanult otthon
2018. júl. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
98%

Igazából ez az eltérő szexuális kultúra kiütközése.

Neki ez pl teljesen ok. És lehet izgatja is az ilyen alpári beszéd. Téged nem. Meg kéne mondani, hogy ez neked nagyon rosszul esett.

2018. júl. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
12%

Most ezen komolyan meg kell sértődni?

Hát én max mosolyognék egy ilyenen..

Szerintem a párod se sértésnek szánta.

2018. júl. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!