Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit akar tőlem ez a csaj?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar tőlem ez a csaj? Veszélyt jelenthet rám?

Figyelt kérdés

Ma rámírt messengerben egy koreai csaj.Azt írta hogy az ajánlott ismerősök közt látott és barátkozni szeretne velem.

Mondtam hogy ok.El is kezdtünk angolul beszélgetni.Aztán arra térr ki,hogy milyen jól nézek ki.Meg elkezdett képeket küldözgetni magáról.2 órán keresztül megállás nélkül irogatott és ha 5 percig nem írtam vissza,elkezdett olyanokat írni,hogy haragszom e rá meg hol vagyok.

Már elkezdett intim képeket is küldözgetni.

Mit akar tőlem és hogy talált rám egyáltalán egy koreai csaj?

Mi van ha nem is csaj,hanem egy kamu profil és valami szatír küldözget egy csaj lementett képeit?Vagy lehet a képeomet meg az adataimat akarja megszerezni?Kezdek félni,nem akarok semmi ilyesmibe belekveredni.



2018. júl. 24. 23:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Hamarosan elmondja mennyire szerelmws,és el akar jönni hozzád,de nincs pénze. Ad egy bankszámlaszâmot hogy kùldj neki repjegyr
2018. júl. 25. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
sztem tolj vele video chatet es akkor kiderul h kamus e
2018. júl. 25. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
ez egy pasi, be akar hálózni valamibe
2018. júl. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ennyire azért már ne légy naív.
2018. júl. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!