Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit akar tőlem ez a csaj?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar tőlem ez a csaj? Veszélyt jelenthet rám?

Figyelt kérdés

Ma rámírt messengerben egy koreai csaj.Azt írta hogy az ajánlott ismerősök közt látott és barátkozni szeretne velem.

Mondtam hogy ok.El is kezdtünk angolul beszélgetni.Aztán arra térr ki,hogy milyen jól nézek ki.Meg elkezdett képeket küldözgetni magáról.2 órán keresztül megállás nélkül irogatott és ha 5 percig nem írtam vissza,elkezdett olyanokat írni,hogy haragszom e rá meg hol vagyok.

Már elkezdett intim képeket is küldözgetni.

Mit akar tőlem és hogy talált rám egyáltalán egy koreai csaj?

Mi van ha nem is csaj,hanem egy kamu profil és valami szatír küldözget egy csaj lementett képeit?Vagy lehet a képeomet meg az adataimat akarja megszerezni?Kezdek félni,nem akarok semmi ilyesmibe belekveredni.



2018. júl. 24. 23:15
1 2
 1/14 PeterPeterPeter3 válasza:
100%
Valoszinuleg nem igazi. Tiltsd le.
2018. júl. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
szegény :/
2018. júl. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Na és ha igazi mégis ?
2018. júl. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Igy jár aki túlságosan szép.
2018. júl. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Einstein... tiltsd le.
2018. júl. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
De kedves csaj,nincs szívem letiltani
2018. júl. 24. 23:52
 7/14 anonim ***** válasza:

99% az esélye hogy kamu profil.

Gondolkozz már józan paraszti ésszel: mit akarhat tőled egy koreai?

Szerintem vagy az adataidat és képedet akarja megszerezni vagy egy homokos akinek bejössz és igy akar intim képeket kicsikarni.


Nekem ellopták a FB fotóimat és több társkeresőn is regisztráltak vele, valami extrém perverz faszi vagy nő. Egyik barátnőm szólt aki regisztrálva volt és látta.

Több hétig tartott míg sikerült töröltetni, de lehet most is kering a fotóm valahol.

2018. júl. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Tiltsd le
2018. júl. 25. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Küldd át az adatlapját,régóta kipróbálnám ázsiaival,egy próbát megérhet,az én képeim viheti nyugodtan ha akarná máshogy is megszerezhetné,beszélgetni sem kell ehhez
2018. júl. 25. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Mond neki szertnél video chaten beszélgetni vele?Szerintem ott kiderülne minden:D
2018. júl. 25. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!