Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Te hogyan fogadnád, ha ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te hogyan fogadnád, ha ilyen dolgot tudnál meg anyud múltjáról?

Figyelt kérdés
Hogy fiatalkorában minimum 30 férfival feküdt le és ahol lakott ott ő volt a város ribije
2018. júl. 22. 21:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az én anyám is ilyen volt, csak ő nekem ismerte be, hogy mindenkit megcsalt orrba szájba ahogy csak tudott, apámat is.

Elváltak már.

Csalódtam egyébként benne, de nem amiatt mert ribi volt, az nem érdekel, úgy élte ki magát fiatalon ahogy szerette volna, semmi közöm hozzá, csak anyának sem volt jó.

Apámmal mivel elváltak ő nevelt, szeretem mert az anyám, nem érdekel milyen volt régen, anyaként nem mindig állt helyt mikor kicsik voltunk húgommal, de ez van..

20N

2018. júl. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Ha ilyet tudnék meg, akkor is az édesanyám lenne, és akkor is imádnám
2018. júl. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
57%

Semmi közöm hozzá

Nincs jogom

Anyum múltja felett ítélkezni sz Ő élete

Decígy is talált olyat akit nem érdekelt h hány faaszt fogot úgy szerette ahogy van

És ezért létezel!!!

24N

2018. júl. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Meglepodnek, de attol ugyanugy szeretnem, mert nagyon jo ember es nagyon jo anya. Azt csinal mindenki, amit akar, foleg ha fiatal es nem ver at, csal meg senkit, tehat korrektul kezeli a dolgokat.
2018. júl. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
88%
Anyám sosem titkolta, hogy szerette a f...t, sokat bulizott, drogot is kipróbált, stb. Nyilván furcsa ezekkel szembesülni, de nem ettől függetlenül jó anya, szeret minket, mindent megtett értünk, tisztességesen felnevelt, mindig volt tiszta és szép ruhánk, dolgozott/dolgozik tisztességesen. Szóval engem nem érdekel.
2018. júl. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon büszke lennék rá. Imádom a könnyűvérű lányokat.
2018. júl. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!