Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Melyek azok a dolgok, amelyeke...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyek azok a dolgok, amelyeket egy férfi vonzónak/ellenállhatatlannak talál egy nőben?

Figyelt kérdés

Mezei blogger vagyok. Nem régibben írtam egy cikket arról, hogy egy nőnek mi jön be a férfin és a visszajelzések alapján elindítottam egy szavazást, aminek az lett a végeredménye, írjak egy hasonló cikket, csak most felcserélve a nemeket.

Mivel nő vagyok, nem tudom egy férfinek mi jön be egy nőn, s nem szeretnék értelmetlen pletykalapokra hagyatkozni forrásként, amelyeket nők írnak nőknek.


2018. júl. 22. 20:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
elküldöd a blog címét? ha igen, akkor én is küldök neked egy hosszabb leírást!
2018. júl. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Most milyen szitura gondoljunk? Ott van már "kitérítve" a lány..? Vagy felöltözve ballonkabátba?

A derék-csípő arány az nagyon ARAT! 0,7 a szorzó. Meg ugy az arányosság eleve nyerő.


Ha be lehet látni valahova picit (eláll a melltartó, meglátni picit a bimbit, az nálam felkeltheti a vadászösztönt). Vagy ha nem visel melltartót. Na az nagyon izgalmas, már B kosárnál is!


A legvonzóbb az, ha látni rajta hogy vágyik rá (szexre, rám). Ennek leghangsulyosabb jele: a csupa-nedves punci.


Persze a fentiek hiába teljesülnek, ha vannak olyan dolgok, amik nagyon lerontják az összképet.

2018. júl. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!