Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Melyek azok a dolgok, amelyeke...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyek azok a dolgok, amelyeket egy férfi vonzónak/ellenállhatatlannak talál egy nőben?

Figyelt kérdés

Mezei blogger vagyok. Nem régibben írtam egy cikket arról, hogy egy nőnek mi jön be a férfin és a visszajelzések alapján elindítottam egy szavazást, aminek az lett a végeredménye, írjak egy hasonló cikket, csak most felcserélve a nemeket.

Mivel nő vagyok, nem tudom egy férfinek mi jön be egy nőn, s nem szeretnék értelmetlen pletykalapokra hagyatkozni forrásként, amelyeket nők írnak nőknek.


2018. júl. 22. 20:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Egy adott dolog nincs számomra, az összkép a fontos.
2018. júl. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mosoly, mosoly és mosoly! (Anélkül a nő csak egy bábu.) :)
2018. júl. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
ami ellenállhatatlan talán az a tökéletes derék-csípő arány,formás lábakkal és szép egyenes tartással párosítva.
2018. júl. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
65%
Szép kerek mellek, fenék, lábak, arc
2018. júl. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Lássuk csak...szembe jön velem életem nője...hogy is néz ki?Az arcnak összképesen jól kell kinéznie...szóval nincsenek markánsabb vonalak inkább kerekebb...ha a szemeknek van egy kicsit vágott íve az nálam totál halál..az ad neki egy fajta bájt kis vadságot.A kék szem az mindig nyerő...szőke vagy ében fekete esetleg igényesen megfestett vörös hosszú haj az megint technikai ko...nos sokat hangoztatott homokóra igen bár ha már hasonlít rá már akkor vége van...a cicik nálam akkor jók ha nem túl nagyon és nem kicsit de inkább legyenek kisebbek mint az átlagosnál nagyobbak...ahogy mondani szokták pont belefér a markomba...hosszú lábak az nagyon vadító tud lenni...ha mind ezen dolgok mellé még heti 2-3x beleteszi az energiát hogy guggoljon meg edzen és ne a kockahas legyen a cél...ezzel hozzá toldva az összképhez egy igen formás popót...hát az ember fia legszívesebben beleharapna úgy röptébe...a bőr szín inkább a fehér esetleg enyhén barnított...egy jó de nem túltolt smink pedig csak fokozza a fantázia játékát...nekem pasikén nem vonzó a túl hosszú mindenféle színes műköröm...viszont az egyszerű és esetlegesen fehér színű még több is mind elfogadható.van amit kihagytam?
2018. júl. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
17%
Szép lábaklábfej
2018. júl. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A sejtelmessége és a mosolya.A szemei.
2018. júl. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
55%

Szőke haj, barna haj, fekete haj, vörös haj, modellalkat, duci alkat, anorexiás alkat, kövér alkat, kék szem, zöld szem, barna szem, nagy mell, kis mell, nagy fenék, kis fenék, babapunci, salátapunci, szőrös punci, csupasz punci.

Ezt mind vonzónak találják a férfiak, csak nem mindet ugyanazok a férfiak.

2018. júl. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Legyen aranyos
2018. júl. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az összkép, a kisugárzás, a habitus számít.

Ha mindenképp külső jegyekre vagy kíváncsi: karcsú derék, formás, kerek, feszes popsi. A mell méret nem számít de a forma igen, legyen tartása, ne lógjon.

2018. júl. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!