Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, van itt közületek aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, van itt közületek aki nem szeret szopni? Van hogy valakinek csináljátok valakinek pedig nem? Mitől függ?

Figyelt kérdés
2018. júl. 20. 16:16
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Persze. Én férfiként mondom, hogy nem szeretek szopni, mégis végigszoptam a 31 évemet
2018. júl. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
22%
Ha nagy van neki akkor szívesebben csinálom.
2018. júl. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
45%
A jelenlegi barátomnak imádom csinálni. Exemnek nem szerettem mert büdi volt. Hiába most rendesen akkor is volt egy alap illata amit utáltam. Undorító volt azt sem szerettem ha a számba megy. Volt egy kalandom ahol azért nem szerettem csinálni mert a pasi folyton azt akarta szinte rám erőltette hogy csináljam. Na meg neki folyton ilyen nyálkás cucc jött belőle mikor izgattam az sem volt valami jó.
2018. júl. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én nem szeretek.

Nincs senki, akinek megtenném.

2018. júl. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én eddig két fiúnak csináltam szívesen, szép volt nekik.

Volt egy akinek én is azért nem, mert rengeteg előváladéka volt a másik csávónak meg felfele görbülő és az nem tetszett.

2018. júl. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak annak csinálom, akit szeretek, akkor is csak ha tiszta (főleg a szagok zavarnak), és soha nem kérésre, hanem amikor magamtól van kedvem hozzá. Mivel a ciklusomtól is függ, hogy mennyire vagyok szagérzékeny éppen, bizonyos szakaszában lehet, hogy izgat adott illat, másik időszakban meg undorít.
2018. júl. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50%

párom az exének nem szivesen csinálta, konkrétan utálta csinálni mert a tag egy nyomorult alkoholista volt aki verte kb napi szinten.

mióta velem van, naponta többször is sikitva közeledik h "úristen, már mióta nem kaptam be".. csinálja kicsit és megnyugszik, vagy szex lesz belőle

2018. júl. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!