Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ezt miért csináljátok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ezt miért csináljátok?

Figyelt kérdés
Ha mar egy ideje beszelgettek, ismerkedtek egy pasival, tobbszor randiztatok is, es ugy valtok el hogy jol ereztetek magatokat, lesz 4. Randi. Majd facen rairtok a pasira, aztan amikor valaszol nem valaszoltok. Kesobb rator ir a pasi, egyszer valaszoltok majd semmi. Aztan par nap mulva megint rairtok, de ezuttal sem valaszoltok. Ez mire jo, mi ertelme van? Nem tinilanyrol van szo.

2018. júl. 20. 14:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Ki ír kire? Ki válaszol kinek?
2018. júl. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Utálom mikor valaki a problémáját úgy írja le, mintha nem egy lányról beszélne, hanem az összes lányról, mintha minden nő ilyen lenne....
2018. júl. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Azért csinálja ezt egy lány, mert valójában határozatlan. Jó volt, jó volt, de van itt még más is. Majd később döntök. Aztán mikor írsz nem akar vele foglalkozni, mert nem akar dönteni és nincs gerince, hogy szembesüljön veled és nyíltan megmondja a helyzetét.

Szerintem most felejtsd el a lányt! Velem is csináltak hasonlót, bár az ennél komolyabb helyzet volt és nem is csak egy sima lányról volt szó. Eleve rá akartam írni, hogy többet érek én annál, mint amit velem művel és felejtsük el egymást. De aztán mikor megláttam, hogy végre írt és hogy mit... Nem alpári módon, tényleg kulturáltan, viszont a lehető legkeményebben mondtam meg az őszinte véleményem. Nem is tudott már rá írni semmit, így lett lezárva végleg egy 10 éves ismeretség és korábbi kapcsolat. A végszóban kereken leszörnyetegeztem és minimális kétség sincs bennem, hogy nem volt igazam. Biztos vagyok benne, hogy ő is tudta, hogy igazam volt ezzel

2018. júl. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Simán húzza az agyad

Hülye pitsa

Hagyd a búsba

24N

2018. júl. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%
vegyük figyelembe azt, ha a pali olyan fárasztóan nagy marhaságokat irogat h elpusztulnak a nő agysejtjei akk érthető h kerülni próbálja
2018. júl. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5-ös! Tegyük fel hogy ez a helyzet. De akkor miért ír rám ha én nem keresem?
2018. júl. 21. 10:07
 7/7 anonim ***** válasza:
60%
kiváncsi h rájöttél-e magadtól is mennyire fárasztó vagy
2018. júl. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!