Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akkor ez most azt jelenti,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor ez most azt jelenti, hogy lefeküdne velem egy 19éves lánnyal vagy sem? (A férfi 45)

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy egyszer már csak úgy lesmárolt. Azóta viszont nem találkoztunk. Most szombaton rám írt, hogy nem megyek-e el vele bulizni. Viszont akkor éppen nem voltam otthon. Aztán írtam másnap neki és konkrétan felajánlkoztam és amikor megkérdeztem, hogy jó akkor mikor, azt mondta, hogy legyek türelmes. Azóta nem írt semmit és én sem neki..
2018. júl. 19. 21:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Áááámen.


Ezek szerint akkor megalakulhat a Vasárnapi Bibliakör. Leányunk is jó útra tért vala.

2018. júl. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Mi a gondod, utolsó? Ki beszélt itt biblia körről? És mi az, ami zavar, ami miatt muszáj volt beszólnod? De ha már Biblia... nem akarom senkinek az orrára kötni a hitemet, és nem is fogom. De ha Te ilyen kis érzékeny lelküen felháborodtál azon, hogy "mi jogon ítélem el a kérdezőt" (amit nem tettem), akkor Te mi jogon gúnyolódsz az én vallásommal? Vagy még egy csomó emberével? Nem gondolod, hogy ez is sértő lehet, és magadat minősíted vele?


Kérdező:

Hát, van, aki inkább tud a saját kárán tanulni. De jobb később, mint soha :)

2018. júl. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
🙏🏼
2018. júl. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!